úterý 13. března 2018

tip / Pikle kufříky


Mám tu pro vás jeden tip na bezva hračku od holek z Pikle - pro případ, že vám tenhle nový Kufříkov unikl na festivalu mini. Lole se tam moc zalíbil, tak ho pak dostala k Vánocům.

Kufříkov - moje domácnost funguje samostatně nebo jako rozšíření původního velkého Kufříkova (ten máme už rok). Dobrá zpráva ale je, že je o hodně levnější (nemá totiž designový potisk a je jen čistě růžový nebo zelený). Má plno krásných nových doplňků do kufříkové domácnosti.


Kufříkov je u nás oblíbená hračka - ačkoli je Lolinčina, hrají si s ní rády obě děti. Postupně jsme ho rozšířili o všechny nové kousky, které holky z Pikle vymyslely (dítě a miminko, kolébka, peřinky a teď nově celý nový kufřík s pračkou, žehličkou, nádobím, kolíčky, ramínkem a dalším příslušenstvím). V originálu byly taky malé papírové pytlíčky, které jsme si doma naplnili čočkou, rýží apod., aby bylo mini vaření realističtější, už je to ale nějaký ten pátek a pytlíčky se postupně potrhaly - musíme pořídit nové. :)

Jukněte na fotky, jak se u nás s kufříky hraje a pokud se vám zalíbí, dole najdete odkazy, kde se dají pořídit. Za zmínku také stojí - pokud to ještě nevíte - že Pikle je česká značka. Vše vzniká od nápadu a designu po konečný výrobek a všechny jeho komponenty v České republice! Navíc převážně z přírodních materiálů.

Všechny české hračky od Pikle najdete na www.pikle.cz

1 komentář: