pondělí 20. listopadu 2017

mini lákadlo / Small Rags a Nordic label


Už se to blíží, ani ne za dva týdny je tu zase festival mini!
Tentokrát připadl na první adventní víkend, ponese se tedy ve vánočním duchu a vy si na něm můžete dokoupit poslední vánoční dárky, porozhlédnout se, co je ve světě designu pro děti nového (a že těch novinek zase bude!), setkat se se známými a strávit fajnově začátek adventu.

A já tam budu samozřejmě taky!
Tentokrát mě ale nepotkáte na žádném workshopu, jako posledně, budu tu návštěvník tak jako vy a taky se těším na setkání se všemi svými kamarády a známými z těch designových obchodů. Přijďte mě pozdravit, když mě zahlédnete!

Festival bude probíhat 1. - 3. 12. 2017 v 5. a 6. patře OD Kotva. Festival bude mít samostatný vchod, z pasáže napravo od vchodu do Kotvy.

A já tu mám pro vás první lákadlo!


O značce Small Rags už se určitě slyšeli, minulý mini festival se v Čechách představili poprvé. Já už jsem o téhle značce ale slyšela dříve ze slovenských blogů. Na festival tyhle designové kousky pro děti přiveze obchod Fór kids spolu s jejich sesterskou značkou Nordic label.

Na fotkách má Lola na sobě tuniku a kalhoty Small Rags, Alan je zase oblečený do minimalistické značky Nordic label.

A pokud se vám zalíbí a budete si chtít podobné kousky na mini taky pořídit, řekněte u stánku obchodu Fór Kids magické heslo "Madame Coquette", které vám zajistí 10% slevu na celý váš nákup značek Small Rags a Nordic label

fotky jsou focené ještě za teplého podzimu, teď si na tohle lítání nalehko budeme muset zase dlouho počkat... :)

1 komentář: