středa 29. listopadu 2017

mini lákadlo / Pikle


Pravděpodobně poslední mini lákadlo, protože v pátek už to vypukne!
Chtěla bych vám ukázat mnohem víc věcí, na které se na mini festivale těším, ale nějak mi teď na to nezbývá kvůli práci čas.

Ale ještě aspoň tohle!
Pikle z pytle, které určitě znáte díky jejich slavným Kufříkovům, zkrátili název na Pikle, Jana přibrala do týmu další kreativní duši a mága práce na řezacím plotru Jitku a společně vymysleli spoustu úžasných novinek. 
Některé vám tu ukážu, na ostatní se budeme muset kouknout na jejich stánku na mini.

Mám z téhle změny radost. Pikle jsem měla děsně ráda vždycky, ale Jitku už nějakou dobu znám a tak jsem si jistá, že z tohohle kreativního spojení Jany a Jitky vznikne ještě plno dalších skvělých věcí. Sledujte je!

No a já vás tu dneska nechám nahlídnout do jejich kreativních setů, které si budete moci pořídit na mini (nebo samozřejmě na eshopu).Chcete si s dětmi vyrobit vlastní lapač snů? Takový bude mít jistě extra kouzelnou moc a zažene všechny noční můry.
Vybírat můžete ze setů v barvách růžovo-mintová, modrá nebo přírodní. V krabici najdete vše potřebné na výrobu. Malé dřevěné tkací rámečky s příslušenstvím na tkaní maličkých koberečků, třeba pro panenky nebo do Kufříkova! 
Dá se pořídit sada obou tkacích rámečků, nebo každý zvlášť. Řekla bych, že hranatý je jednodušší a vhodný i pro menší děti. Kulatý je vyšší level. :)
Pokud mají vaše děti rády ruční práce, rámečky by pro ně mohly znamenat hodiny skvělé tvořivé zábavy. Už se těším, až je dám Lole! 


A nakonec bych vám ještě ráda ukázala sadu Malý hvězdář, díky které můžete děti zábavnou formou naučit rozeznávat jednotlivá známá souhvězdí. V sadě najdete nějaké povídání o hvězdách a ročních období a hlavně 18 prosvěcovacích karet souhvězdí, díky kterým můžete ve tmě pomocí baterky proměnit vaše stěny v noční oblohu. 


A pokud se stavíte na mini u stánku Pikle, najdete tam nejen plno dalších novinek (jako třeba zbrusu nové rozšíření Kufříkova - moje domácnost nebo sadu na uchovávání prvních vypadaných zoubků), ale taky dost pravděpodobně naší Lolu, která tu každou sezonu festivalu tráví drtivou většinu času svojí návštěvy. :D

3 komentáře:

 1. Sada na zhotovení lapače snů, to je sen!!!
  Moc děkuju ta tip.
  Hana

  OdpovědětVymazat
 2. Moc děkuji za tipy. tyto se mi hodí. Líbí se mi, že je všechno pokud možno z přírodních materiálů bez zbytečných plastů. Už aspoň trochu tuším, co ty moje cácorky dostanou.

  OdpovědětVymazat
 3. Do Prahy to mám bohužel daleko,ale soutěž je super.Děkuji radka@bravoreality.cz

  OdpovědětVymazat