úterý 17. října 2017

fashion inspiration / mikiny KAVALU


Ačkoli to teď venku vypadá spíš na léto, tak všichni víme, že je to takový ten poslední záchvěv před zimou a je potřeba začít zateplovat.
Podzim je jako stvořený k objevování nových lokálních značek oblečení pro naše děti. Postupně vám představím pár mých nových objevů - dnes třeba značku KAVALU, za kterou stojí sympatická Lucka a mě u ní nejvíc zaujala nabídka mikin s kapucí. Mají skvělý výběr vzorů pro kluky, což bývá u většiny těchto značek trochu problém. Pro holky je vždycky výběr v látkách ohromný, ale najít pěkné klučičí látky, to už tak jednoduché není. U KAVALU byla dinosauří mikina pro Alánka jasná volba. :)

Holčičí tuniková mikina je zase skvělá pro naši "pouzešatynosící" Lolu - rozumný kompromis mezi tím, co si představuje ona (letní šaty celý rok) a co si představuju já (aby nezmrzla :D ). 
Klučičí mikina má náplet v pase (na fotkách to naní moc vidět, proto to píšu, zalezl Alanovi zrovna na pas), takže pod ni taky rozhodně netáhne.

A kapsičky u obou mikin jsou must have - věčně plné listí, kamínků a šišek.
oblečení KAVALU si od Lucky Vaňkové můžete objednat přes facebook nebo instagram - doporučuju prohlídnout si novou nabídku zimních látek podšitých huňatým flísem, mají nádherné vzory od pampelišek, jelenů až po dinosaury!

6 komentářů:

 1. Je to krásný! Škoda, ze nemá webovky pro nás, co bojkotujeme sociální sítě 😁.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. joo, snad brzo budou... budu to sledovat a dám pak vědět. :)

   Vymazat
 2. Ta poslední fotka v Café Jedna je perfekt! Jak jim to krásně ladí s Aj Wej Wejovou květinovou výzdobou

  OdpovědětVymazat