pondělí 25. září 2017

den pátý / deštivý Oxford


Předposlední den v Oxfordu, zítra letíme domů.
Ráno pršelo a tak jsme vyrazili do Přírodovědeckého muzea. Vždycky, když do podobného muzea v zahraničí vyrazíme, je mi líto, že v Čechách jsou tahle místa tak málo pro děti. V oxfordském muzeu mohou děti běhat, téměř na všechno sahat, poznávat po svém. Prostě perfektní místo pro malé badatele, kteří chtějí poznávat svět. Navíc má opravdu krásnou architekuru.

Odpoledne pršet přestalo, takže jsme vyrazili na dlouhou procházku centrem města, zastavili se na trhu, v kavárně, poslali pohlednice, nakoupili knihy, proběhli se v univerzitním parku a prohlédli si památky.

Krásně bylo! 7 komentářů:

 1. Ty brdoo, tak to muzeum je absolutně luxusní!! Kéž by taková byla i u nás!! Užívejte, krásné fotky! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. To jsou tak nádherné fotky! Na jaké knihy jste natrefili? Máš tip?:) Petra

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné foty! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. S radosti jsem cetla i prohlizela :-) Opravdu nadherne fotky, za me jsou top ty londynske. Díky za zprostredkovani zazitku. A pohodovy let domu. D.

  OdpovědětVymazat
 5. Wau, to muzeum vypadá skvěle. Kostra Tyrannosaura Rexe by u nás bodovala :-) Také díky za fotoreportáž, v Londýně jsem byla dvakrát, má svoje kouzlo. Snad také někdy navštívíme i další místa ostrovů.

  Andrea Šap.

  OdpovědětVymazat
 6. Ano, prirodovedna muzea v UK, "ziva" veda zdarma. Krasne detaily.

  OdpovědětVymazat
 7. To muzeum je fakt nádherný, podobné jsem navštívila v Paříži a to ještě bez dětí a i mě tehdy okouzlilo, taky nechápu , proč to u nás nejde udělat jinak :) Vždyť inspirace by byla, není to tak složité..Díky za krásné fotky a inspiraci Bára

  OdpovědětVymazat