čtvrtek 31. srpna 2017

sladká tečka za prázdninami


Někdy na začátku srpna nám přišla tahle sladká pozvánka.
Obchůdek Lelí's Cupcakes se totiž chystal slavit svoje první narozeniny. A protože jsem jeho otevření od začátku podporovala, protože cupcakes od Lelí nechybí na žádné naší oslavě a protože Lola svoje 4. narozeniny oslavila přímo v obchůdku, nesměli jsme chybět ani tady! ♥ Cupcakes od Lelí už prostě k našemu blogu neodmyslitelně patří.

Lelí pozvala Lolu a Alana (a další děti a jejich mámy), aby si přišli vyzkoušet, jaké to je být cukrářem a takovým designérem cupcakes. 
Koukněte, jak nám to všem šlo.

Alánek zdobení pojal po svém. :)

Krásně zdobené cupcakes od všech starších dětí...


...a tady naše společná krabička, kterou jsme si vezli domů - cupcake s květinami jsem zdobila já, Alánkův čokoládový důl už poznáte a zbylé dva cupcakes jsou Lolinčina práce. 

Tohle zdobení není vůbec jednoduché, ale Lelí nás to naučila! :) Takže zde mé dílo.

No a bez cupcaku v břiše se od Lelí samozřejmě neodchází. :D


Děkujeme moc, Lelí, za pozvání, za krásnou, sladkou tečku za létem. 
Moc rádi k tobě do obchůdku chodíme, na dortíky i na dobrou kávu. A taky se tam moc hezky fotí - ten interiér se zkrátka náramně povedl!

A pokud byste si taky s dětmi chtěli takové zdobení někdy vyzkoušet, sledujte Lelí třeba na facebooku - kurzy zdobení pro dospělé dělá v obchůdku pravidelně, ale ty dětské jen u příležitostí různých festivalů, např. dětský festival mini.

Tak pá, prázdniny! 

1 komentář:

  1. Dětem se to určitě moc líbilo a je vidět, že jim chutnalo. Dobrůtky máte krásně nazdobené.:-)

    OdpovědětVymazat