neděle 23. července 2017

fashion inspiration / máma v hlavní roli


Stává se to málokdy, ale jsou chvíle, kdy i já chci/potřebuju stát před objektivem. Mít i svou vlastní vzpomínku na pěkné chvíle nebo - jako dneska - nafotit něco k článku na blog. V takových chvílích mi většinou nezbývá než se obrátit na Mr. Happy. Nastavit mu foťák a nechat to na něm. Nebudu vám nic nelhávat, většinou je to hrozný. On neumí fotit momentky. Já ale neumím pózovat. Dává mi strašně blbý příkazy, který mě rozesmívaj. A závěr je 99% fotek, který jsou buď rozmazaný nebo hodně špatně oříznutý.
Ale každopádně je to vždycky zábavný.
A většinou jich nafotíme tolik, že se něco použitelnýho pak najde. A tak vám teda můžu dneska ukázat svojí první fashion inspiration pro mámy. Těhotný, kojící i ty "odrostlý", jako jsem já.


Povila je nová, rozjíždějící se značka oblečení pro těhotné a kojící (možno si ale - jako já - nechat ušít i nekojící variantu). Zakládá si na jednoduchosti, hezkém designu a velmi příjemném materiálu. Je ryze česká a jede v módu slow fashion - kromě správné pracovní etiky, vysoké kvality materiálů i zpracování a kompletní lokální výroby (včetně tkaní látek) to taky znamená, že jedny šaty vás budou doprovázet celé těhotenství, kojení a budete je s radostí nosit i roky poté.

Těhotenské a kojící oblečení je u nás pořád problém, je ho nedostatek a většinou není pěkné ani kvalitní. Proto jsem moc ráda, že se objevila česká značka reagující na naše potřeby a těším se, jaké další počiny vymyslí. Mně už se to sice asi týkat nebude, ale mezi mými čtenářkami se jistě potenciální zákaznice najdou, takže ráda šířím zprávu dál a Míše, která za maminkovskou značkou Povila stojí, moc fandím a držím palce! českou módní značku Povila najdete kromě webovek i na facebooku a instagramu

10 komentářů:

 1. Teri, docela se ty fotky ale povedly :-) Nevím tedy, z kolika si vybírala ...

  OdpovědětVymazat
 2. Fotky jsou super, ale ty vlasy!!! Ty jsou boží! Na co koukat dřív - šaty nebo vlasy :-D

  J.

  OdpovědětVymazat
 3. Fotky, šaty, vlasy....povedené ;-)!

  OdpovědětVymazat
 4. Fotky, šaty, vlasy....vše se povedlo ;-)!

  OdpovědětVymazat
 5. Není to náhodou focené v Benátkách nad Jizerou? ;) Šaty, vlasy i fotky moc hezké! :) Zdraví Katka z Bnj :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ty vlasy jsou super! Sice oblečení pro těhotné a kojící už nepotřebuji, ale šaty jsou krásné a fotografie taky :)

  OdpovědětVymazat
 7. No jo chlapi :D Sluší Ti to moc! Šaty super, ale vlasy ještě lepší ♥

  OdpovědětVymazat