pátek 30. června 2017

do knihovničky / Příběhy pro nejmenší


Tak je to tady, už třetí den máme doma neštovičku č. 2.
Zatím to ale zvládá úplně v pohodě - až na to, že má neštovic snad ještě víc než Lola a na ještě blbějších místech, mu vlastně nic jiného není. Je veselý, nestěžuje si a nemá ani teploty, tak snad to v tomto duchu přežijeme celou dobu.
Lolince zítra začínají školkové prázdiny (i když jen na 14 dní, pak se naše školka zase otevře), takže jsme usoudili, že bude nejlepší nakvartýrovat se na kurýrování neštovic k babičce, kde můžeme být celý den na dvoře a nebát se, že někoho něchtěně nakazíme.

Než se ale sbalíme a vyrazíme, snažíme se zabavit doma.
Takže tu mám pro vás dnes tip na jednu prima pohádkovou knížku pro nejmenší. Na bez mála 200 stránkách v ní najdete 8 krásně ilustrovaných příběhů. Velké dvoustránkové ilustrace a kratičké příběhy tvoří ideální první velikou a opravdickou knihu pro dvouleté knihomoly.

Pojďte si s námi zalistovat knihou Příběhy pro nejmenší
6 komentářů:

 1. to je nádhera, to musím dětem pořídit

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za tip!!! Ať se brzy uzdravíte a máte krásné prázdniny :-) Dáša K.

  OdpovědětVymazat
 3. Přeji krásné prázdniny! Koukám, že průběh nemoci vypadá dobře, to je fajn. Sice jsem mimo téma, ale jak sjiždím inzeráty, narazila jsem už před časem na prodej Vašeho bytu (Holešovice už Vás nebavi? ;) a nemůžu si pomoct, leží mi v hlavě dlažba v koupelně, můžu poprosit o radu odkud je? Děkuji, A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme, neštovice už nás snad pomalu opouští, tak jsem moc ráda, že jsme to zvládli a máme to skoro za sebou. :) Ano, prodali jsme náš byt a v září se stěhujeme do většího, ale jen 2 km od našeho stávajícího bydlení. Pokud vše klapne, jak má, určitě se tu o tom brzy rozepíšu. :) Dlažba v koupelně je ze Sika. Pokud chcete, dohledám v mailech odkaz na ten konkrétní typ, co jsme kupovali, ale měli tam podobných víc druhů, ani jsme se nemohli rozhodnout, který se nám líbí nejvíc. :) Tereza

   Vymazat
 4. Tak držím palce, ať se vám tam všem líbí!
  Díky za informaci. A už na Siko koukám, není potřeba konkrétní typ, mám je :) Pravda, je tady toho víc, co se nám líbí. To by mě nenapadlo u nich hledat, se přiznám, jdu vybírat :D

  OdpovědětVymazat