čtvrtek 18. května 2017

New York / den druhý


Než jsme vyrazili do New Yorku, Lola si doma denně prohlížela knížku To je New York od M. Šaška.
Ty VELKÉ DOMY! Ty prostě potřebovala všechny vidět!

Už v noci v taxíku vykřikovala, že "to jsou přesně oni, přesně ty velké domy z knížky! Hurá!"

Tak jsme ji dneska vzali na Top of the rock. Aby je mohla vidět všechny a pěkně celé. To byl zážitek!
Pak jsme se vydali na Brooklyn bridge a do parku pod ním, tam jsme si dali relax - dneska bylo horko a bylo potřeba dělat delší lehací pauzy.

Později odpoledne jsme vyrazili na Coney Island Beach. Horko mezitím polevilo, ale na válení na pláži to bylo tak akorát. Do ledového oceánu bychom se stejně nikdo nepřemluvili, že? Hehe, teda kromě naší odvážné Vaiany, která je očividně v oceánu jak doma a ráchala se v té ledárně přešťastná víc než hodinu. 

11 komentářů:

 1. Teri, nádherné fotky. Kochám se. A Lola fakt vlezla do vody? No těšila se na "moříčko", jak mi říkala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby jen vlezla, ona se tam válela ve vlnách snad hodinu a půl. :) A to ta voda byla fakt ledová, já si namočila jenom chodidla a stačilo mi to. :D T.

   Vymazat
 2. Krásné fotky, čím fotíte? :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné fotky! Užívejte dovolenou:-) Petra

  OdpovědětVymazat
 4. Karolina Hrdlickova18. května 2017 v 11:44

  Terko, nádherné fotky ��.

  OdpovědětVymazat
 5. Nááádherné fotky! Vaše děti to skvěle zvládají... Jsou v pohodě i s tím časovým posunem?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Včera jsme ještě měli krátkou noční nespací přestávku, chvilku povídali a pak zase usnuli. Dnes (třetí noc) už normálně spali na newyorský čas. Děti to moc neřeší a přehodí se rychle, jedou podle sluníčka. :) T.

   Vymazat
 6. Zeptam se trochu mimo ;-) Prosim, jake sandalky to ma Lola? Jsou krasne. Jsou barefoot? Uzivejte dovolenou. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou to Bobux - obecně máme s touhle značkou jen ty nejlepší zkušenosti, krásně měkké ohybné boty (spíš pro úzkonohé děti), některé řady 100% barefoot. Tyhle sandálky mají ale nějakou novou podrážku a ačkoli ji většina barefoot obchodů chválí, mně se zase tak nezdá... Lola je teď ale teprve začala nosit a prý by měly hodně povolit, tak snad jo. :) Jinak jsou ale Lole opravdu pohodlné, miluje je a chodí v nich bez problémů celý den. T.

   Vymazat
 7. Teda Terko,
  já se jdu po našem návratu z New Yorku podívat, co je u vás nového a koukám, že Vy si plníte svůj sen, jako jsem si ho splnila já:o) Akorát jsme si to hezky vyměnily:o)
  Zažít NYC byl můj sen. Je to neskutečné město, které prostě zklamat nemůže. My vyrazili s manželem na 10 dnů, tentokrát sami bez dětí, abychom si, po letech, užili jen sami sebe. A užili jsme si to maximálně, stále jsem nabitá a nadšená z toho, co jsme tam zažili. S dětmi jsme domluveni, že je vezmeme do USA, až budou větší, na nějaký road trip a spojíme to s NYC.
  Sice mi je teď lehce líto, že s námi nebyli, když vidím, jak vy to zvládáte, ale já si po 7 letech doma s dětmi potřebovala odpočinout. Řešili jsme s manželem jen jeden druhého a moc jsme to potřebovali.
  Užívejte krásných dnů a úžasného města. A já moc děkuji, že jsem se prostřednictvím Vašich fotografií mohla vrátit na místa, kde jsem před pár dny chodila a užívala si života.
  Moc zdravím za oceán. Petra
  www.slaskouprodeti.cz

  OdpovědětVymazat