středa 3. května 2017

mini lákadlo / hojdavak junior


O tom, že Hojdavak začal vyrábět juniorskou verzi (cca do 12 let věku / 50 kg váhy), jsem se dozvěděla právě na posledním mini festivale a hned jsem měla brouka v hlavě.
Obě moje děti byly totiž totální hacko-závisláci. Lola svou hacku ale jakožto milovník spánku dokázala sama opustit bez jakýchkoli problémů, když už jí začínala být těsná.
Alánek na tom byl se spánkem o dost hůř (a stále je), takže se dobrovolné opuštění hacky nekonalo, ani když už praskala ve švech, takže jsme ji prostě museli odstranit nedobrovolně (a to dlouho po doporučeném maximálním věku) a od té doby se spaním a usínáním děsně válčíme.

Junior by se mi býval nejvíc hodil tak aspoň o půl roku dřív, než se začal vyrábět. To by byl hladký přechod z Hojdavaku na Hojdavak Junior a žádné drama by se nekonalo!

Ale stejně se nám doma nakonec Junior usídlil a nejraději ho má Lola (a morčata). Odpočívá, prohlíží si knížky, hraje si, houpe se. Alánek si do něj chodí odpočinout a uklidnit se spíš až večer.
Junior je ale přizpůsobený nejen odpočívání, ale i blbnutí a všem možným i nemožným dětským nápadům.

(mimo to je to mimořádně fotogenický doplněk, koukněte dál!)A pokud jsem vám teď taky nasadila brouka do hlavy - tak si Hojdavak junior přijďte s dětmi osobně vyzkoušet na festival mini! 12. - 14. 5. 2017, hala C Balabenka!
Mimo něj tam bude spoustu dalších designových značek a obchodů pro děti, nové módní kolekce a bohatý doprovodný program, jehož součástí bude i moje dílnička pro děti (v pátek a v neděli). 

7 komentářů:

 1. Kudy svými oblíbenými blogy chodím,tam narážím na festival. Že by znamení? :) Hojdavak pro větší? A mám brouka v hlavě,pěkně děkuji! :D :D

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadá to výborně! Chtěla bych se zeptat, jak máte hojdavak upevněný. Podle fotek mě napadá rozporka v dřevěných futrech? Bydlíme v podobné oblasti jako vy, náš dům je z roku 1930, s rákosovými stropy a dřevěnými futry. U obou dětí jsme snili o hacce, ale nepřišli jsme na to, jak a kam ji bezpečně upevnit (stojan jsme nechtěli).
  Ještě mě napadá, zda by vak nešel nějak upevnit na tuto kovovou palandu: https://media2.prozeny.cz/images/articles/0/6/5/39560/in-content/content/42b5d9a28be3bbbdcc5dcfd7ddc81829/2_PE379316.jpg ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máme mezidveřní hrazdu, ale do dřevěných futer jsme kvůli ní museli raději navrtat pojistky (už před 4 lety právě kvůli první hacce), u těch starých domů člověk nikdy neví... Ale na tu palandu byste ho podle mě upevnit určitě dokázali. Jak je vysoká?

   Když má člověk možnost, je to určitě nejlepší ze stropu, protože děti pak nejsou omezované něčím kolem (futry atd.) a můžou víc blbnout, ale taky jsem právě z těch našich stropů dostala nakonec trochu strach, že by to nevydržely... Tak jsme Junior pověsili na bývalé místo hacky. T.

   Vymazat
 3. Milá Terezo, krásné fotky!!! Na Mini festival se chystám, i když tentokrát se budu spíše hlavně kochat krásnými věcmi :). Pěkný den!

  OdpovědětVymazat
 4. Jee, ja bych ji potrebovala tak do 80, abych se tam vesla i ja s rostoucim prckem :) treba bude dalsi level... a jinak moc dekuju za vyhru, v utery jsem byla na poste pro balicek ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hojdavak plánuje i nějaký do 120 kg. :D Ale nevím, kdy bude k prodeji. T.

   Vymazat
  2. Taky mame, ale nějaké obycejne křeslo, co melo původně viset na stropě. Ucel splní, unese i me plus dve deti. U holek je nejoblíbenější casti hrazda - dřevěná tyč, na které se dají dělat psi kusy.

   Vymazat