pondělí 17. dubna 2017

viděli jsme / krokodýlí zoo


Dneska mám pro vás tip na jednu krátkou aktivitku v Praze.

Už jsme se tam chystali hrozně dlouho, protože tuhle maličkou krokodýlí zoo máme takřka za rohem. Můžete si tu pěkně zblízka prohlédnout aligátory, kajmany i krokodýly, můžete taky přijít v čase na komentované krmení a jako bonus si o víkendech a svátcích můžete pochovat krokodýlí miminko.Krokodýlí miminko svěří za poplatek 50,- na chvíli do ruky komukoli staršímu 6 let (je to možné ale jen o víkendech a ve státní svátky). Menší předškolní děti si ho takto mohou alespoň zblízka prohlédnout v rukou rodičů. Lola z něj měla docela respekt a držela si odstup. :) Alánek by si krokodýlka naopak nejradši vzal domů.

Přišli jsme do zoo asi půl hodiny před komentovaným krmením - prohlídka celé zoo je plus mínus na tu půl hodinku. Před krmením je pak asi 20 minutová přednáška o krokodýlech a o tom, jakým způsobem loví - je zajímavá pro dospělé a větší děti, maličké moc nezajímá. :) Takže pokud tam vyrazíte s maličkými i na krmení, můžete klidně přijít o něco později, než je jeho začátek.

Krokodýlí zoo najdete v Praze 7 - Holešovicích.

Na další info koukněte na jejich webovky.
Pokud tam vyrazíte, doporučuji spojit všechno (podle toho je potřeba vybrat den a čas návštěvy) - prohlídku zoo, krmení i fotku s malým krokodýlkem v rukou.

7 komentářů:

 1. Super, díky!Marketa

  OdpovědětVymazat
 2. Juu, tam jsem brala myho Honzu jednou na rande, ale mladatka tam tenkrat nemeli ;)

  OdpovědětVymazat
 3. My tam byli s 13i letým synem a je fakt, že co tam byly i malé děti - neslyšeli jsme slovo z výkladu a ani jsme neviděli na plátno, protože děti skákaly, rodiče nereagovali a stoupat jsme si nemohli, protože zoo je maličká, přes nás pak neviděli chudáci za námi a my pořád někomu šlapali na nohy.
  Takže souhlas, malé děti klidně až po výkladu.
  Ps. Někdy si udělejte výlet do Protivína, to je SUPER!
  M.

  OdpovědětVymazat
 4. My jsme byli v krokodyli zoo v Protivine, a bylo to uzasny, vypada to hodne podobne, absolvovali jsme krmeni i chovani mladat. Takze urcite doporucuju. T.

  OdpovědětVymazat
 5. Jé, tyhle potvůrky mám ráda, díky za típ! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za krásný tip, my si určitě rádi pochováme to miminko, i když dávno nejsme děti, ty jen (možná) vezmeme s sebou ;-) A znáte Muzeum Karla Zemana na Malé Straně? My byli nadšení, i když je to možná pro o něco větší děti. Nicméně Cesta do pravěku a lezení na vzducholodě to prý jistí i u menších dětí

  OdpovědětVymazat