středa 19. dubna 2017

mini lákadlo / Kufříkov


Pomalu, ale jistě se blíží už třetí festival designu pro děti - mini.
To znamená, že vás na něj jakožto jeho ambasadorka zase začnu lákat. Co bude nového? Co rozhodně neminout? Na co se těším?

Začnu dnes tím, co u Loly vyhrálo na posledním mini - tedy Kufříkovem. K tomuhle stánku se Lola vracela snad stokrát a nemohla si se skřítky z Kufříkova dostatečně vyhrát.

A na májovém mini budou Kufříci zas!
Takže na ně pojďte kouknout dnes u mě a přijďte se na ně podívat taky naživo 12. - 14. 5. 2017 do haly C Balabenka na festival mini.Kufříkov - to je celý svět v jednom malém kufru. Přidejte špetku dětské fantazie a nechce se unést. Uvidíte, co všechno může takový kufřík být! Vemte ho ven nebo na cesty. Nechte do něj děti přidat jejich vlastní poklady - šišky, květiny, klacíky nebo třeba kousky oblíbené stavebnice. Uvidíte, co všechno s ním děti vymyslí. Kufříkov není jen tak ledajaká hračka. Je navržený právě tak, aby maximálně rozpumpoval dětskou fantazii. A nejen tu dětskou, i já jsem si s ním vyhrála, než jsem ho dala Lole, a vytvořila jsem takovou mini animaci. Koukněte na ni níže a uvidíte, jaká kouzla se v Kufříkově mohou dít.

Celý kufřík je do nejmenšího detailu česká práce - návrh, design i výroba. Součástí je kromě panenek, nábytku, ložního prádla a doplňků také sada samolepek (které se dají opětovně slepovat a zase nalepovat). Děti si s jejich pomocí mohou svůj kufříkový dům vyzdobit. Podpořte je ale taky v tom, aby ke hře použili i cokoli jiného. Cokoli je napadne, fantazii se meze nekladou. K tomu je Kufříkov totiž určen - tahle hra nemá žádná pravidla a nemá žádná omezení. Děti ji budou milovat!

A já se těším, co všechno spolu s Kufříkem ještě zažijeme my. Lola ho dostala teď k narozeninám a chystáme se ho s sebou vzít na jednu cestu, na kterou se v brzké době chystáme. Naši Kufříkovi toho s námi zažijí ještě mnoho! :)


Takže - tohle je první důvod, proč se v květnu vydat na mini! Kromě Kufříků tak, jak je tady vidíte, tam bude taky představena jedna novinka - doplněk do Kufříkova v podobě miminka, nejmenší figurky.

A pokud se tam vydávat nechcete nebo nemůžete, koukněte určitě na Kufříky na stránkách piklezpytle.cz a taky na jejich facebooku

3 komentáře:

 1. Vypadá to skvěle!! A jak se to líbí Alánkovi? Zaujme to i kluky?😊

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, rozhodně! Alánek by ho Lole pořád bral, ale ona je taková ochranitelská vůči svým hračkám, tak mu budu muset asi časem pořídit vlastní. :) T.

   Vymazat
 2. Jé, Kufříkov. Taky mám na něho zálusk:) Kam se chystáte? Už teď se těším na reportáž:) Katka

  OdpovědětVymazat