neděle 16. dubna 2017

fotoreport / Lolinčina 4. narozeninová párty


Už týden vám slibuju report z Lolinčiny 4. narozeninové oslavy, tak tady konečně je.

Asi si umíte představit, že nám teď není úplně do smíchu. Ale zároveň nechci, aby blog usnul. Takže i když teď asi nebudu umět napsat nic vyloženě veselého, z fotek si snad sami představíte, jak skvělá oslava to byla.
Jsem teď vážně ráda, že jsme slavili o týden dřív. Neumím si představit, že by oslava byla dnes. Vlastně jsme letos odpískali i slavení Velikonoc. Jednak se nám slavit nic nechce a taky nechceme, aby si Lola každé Velikonoce vzpomínala, že to byla ta doba, kdy nás opustil Vincek. Zrovna tak to, že její skutečné narozeniny byly teď v pátek, jsme jí zapřeli a můžeme jenom doufat, že v její hlavě už od narozeninové párty uběhla dlouhá doba a nebude si své narozeniny každý rok spojovat se ztrátou milovaného mazlíčka.

Ale dost už. Stačí, že trpíme my, nechci teď tu depku ještě házet na všechny své čtenáře.

Tak se s námi přeneste do doby o týden dřív, do naší skvělé, bezstarostné a absolutně boží narozeninové oslavy. 
Tipy k oslavě spolu se zajímavými odkazy najdete na konci článku.praktické info pro vás, kteří byste podobnou oslavu dětem také chtěli uspořádat:

MÍSTO: Je to už víc než rok, co jsem psala článek na podporu otevření tohohle místa - už v něm jsem tenkrát psala, že bych tu chtěla uspořádat Lolinčiny 4. narozeniny. Jsem děsně ráda, že se to fakt povedlo a navíc jsem hrdá, že naše oslava byla pilotní dětskou oslavou u Lelí's Cupcakes. Povedla se náramně, všechno bylo skvělé a Lelí teď zařadí dětské oslavy do svého pravidelného "menu". Ještě je nemá na webu naceněné, ale brzy to napraví - budu vás včas informovat, až se tam objeví! Tohle místo na stylovou a krásnou dětskou oslavu moc doporučuju. Je krásné, krásně zařízené a tak akorát velké. 

CATERING: sladké i slané občerstvení nám zařídila jako součást oslavy u ní Lelí sama spolu se svým manželem (majitelem přilehlého bistra Famagusta). Duhové cupcakes na přání, výborné toasty, bagetky, jednohubky, moštíky... Prostě paráda. Snědli jsme všechno a bylo to vynikající! :)

DORT: Duhový pastelový dortík na přání jsem nechala vyrobit u Sweet Company Praha. Byl lehký, moc dobrý a taky krásně fotogenický! Lola byla nadšená.

ZÁBAVA: o zábavě jsem psala už TADY. Největší hit byly dětské ekologické a vodou smývatelné laky na nehty z Nily. Holky byly nadšené! Kluky i holky taky děsně bavily dětské tetovačky Djeco z chytraopicka.cz - mají překrásné vzory a některé děti odcházely potetované až na ramena. Ani nám dospělým se tetovačky nevyhly. :) Poníkovské omalovánky taky děti zaujaly a z velké krabice Dupla postavily spoustu zajímavých staveb.

SVÍTÍCÍ PÍSMENA: Svítící nápis LOLA 4, který byl součástí fotokoutku, je z půjčovny sviticipismena.cz - ceny přijatelné, efekt ohromující! :) Máme díky nim fakt krásné fotky nezaměnitelné s jakoukoli jinou oslavou.

FOTKY: A když už jsme u těch fotek - na naší oslavě samozřejmě nemohla chybět naše Kačka, která nám už leta fotí skoro všechno a kterou už všichni určitě znáte. Přišla i přes pokročilé stadium těhotenství a zase nám nafotila hromadu krásných fotek, skvělou vzpomínku. Bez ní by to už nešlo. Kačko, moc děkujeme!

VÝZDOBA: Většinu dekorací jsem si vyráběla sama s pomocí řezacího plotru Silhouette, který vlastním a všechny detaily jste tu u mě na blogu mohli sledovat v průběhu příprav oslavy předchozí dva měsíce.

A nejvíc samozřejmě děkujeme všem skvělým dětem a kamarádům, kteří přišly spolu s námi Lolinčiny narozeniny oslavit a vytvořily nezapomenutelnou atmosféru!


Chybí vám nějaké praktické info, zajímá vás, kde co na oslavu sehnat, jak co zařídit? Ptejte se v komentářích! 

5 komentářů:

 1. No vypadá to náramně, musela to být skvělá party! Můžu se zeptat, na kolik celkem takovéto uspořádání oslavy vyšlo? Jinak je mi moc líto Vašeho kocourka. Sama mám dvě děti v podobném věku a půl roku nám doma dělá společnost kočička a vůbec si neumím představit, že bychom o ni přišli :-/ Ať jste brzy zase všichni tak veselí, jako na fotkách z narozenin!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jájo, díky moc!
   Já jsem si většinu věcí zařídila přes známé a kamarády, takže moc nevím, na kolik přesně by to vyšlo bez nich... Taky tu výzdobu jsem si vyráběla sama... Až Lelí ty oslavy nacení, budeme vědět víc, ten catering a pronájem místa bude největší položka, zbytek spíš záleží na každém, co, kde a za kolik pořídí... Tereza

   Vymazat
 2. Vypadá to úžasně! Ty barvy, všechny detaily... Zaujala mě také svítící písmena a tetovačky :-)

  Vincenta je mi líto. Myslím, že je dobrý nápad neslavit Velikonoce (i když za to "nemohou"), aby se na to období nevzpomínalo i na kocoura... Oslava byla s tím rozestupem, takže opravdu ještě, že tak. Náš bytový kocour taky podniká výlety na chodbu a vždycky trnu :-\

  Pozitivně na závěr, minulý týden jsme slavili 1. narozeniny druhé dcery Terezky a dělala jsem zase Váš dort :-)

  Držte se, Andrea Šap.

  OdpovědětVymazat
 3. Terezko, poradila byste mi, kde sehnat takové zápichy na dort, jaké máte vy? Moc se mi líbí písmo, barvy, no všechno :) také chystáme oslavu ve stylu My little pony... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si je vyrábím sama na řezacím plotru, z tvrdého papíru... Uvažuji i o zakázkové výrobě, ale ještě to musím promyslet. :) Napiště mi na email tereza@madamecoquette.cz, hlavně na kdy byste je potřebovala a jaké přesně barvy - pokud budu mít materiál v barvách doma, dohodnem e a vyrobím vám je. Tereza

   Vymazat