čtvrtek 20. dubna 2017

dětské boty / Bobux


Po delší době zase o jedné značce bot, která se nám osvědčila.
Bobuxy už máme druhé. První jsem koupila Lole loni na podzim a naprosto jsme se do nich zamilovaly. Jednak mají opravdu krásný design, zajímavé stylové vzory. Taky splňují všechny mé požadavky (jsou lehoučké a velmi ohebné, bez tvarované stélky + mají zapínání, které Lola zvládne sama). A hlavně jsou to konečně opravdu ideální boty pro dítě s úzkou nohou a nízkým nártem. Snad nikdy Lole žádná bota takhle dobře nesedla. Takže jsme značce zůstaly věrné i na jaro a tady máte malé fotoreview, ať víte, co od Bobux můžete čekat.

Podrážka je krásně flexibilní, nízká. Nulový rozdíl mezi výškou paty a špičky. 
Boty jsou lehoučké, vel. 27 váží 97 g. Vnitřní rozměry této velikosti jsou: 180 mm délka a 65 mm šířka (čili opravdu na úzkonožky!). Zapínání na suchý zip - utažení tak akorát na nízký nárt (vysoký by pravděpodobně vůbec nedopl). Lola v nich běhá jako laňka. Nikde jí nic nevadí, nepřebývá, nepřekáží a navíc s touto vahou bot je to jako by běhala bosky..

A o krásném designu jsem se už zmiňovala. Ale musím to říct znovu. Protože je to jeden z faktorů, který mě prostě zajímá a Bobux jsou v tomhle ohledu no. 1!

Značku Bobux teď najdete nově na www.littleshoes.cz, právě jim dorazila nová várka a některé modely jsou zde za akční zaváděcí cenu, tak běžte rychle kouknout, dokud je z čeho vybírat. 

5 komentářů:

 1. Ano, musím se přidat s chválou "Bobuxů". Podzim a zimu dcera prochodila v desert boots, na jaro má stejné jako Lola, jen černobílou variantu. Jsou lehoučké, krásné a k nožce se doslova přitulí.

  OdpovědětVymazat
 2. JJ krásné jsou..jen mi máme tlapu do šířky. No třeba se to změní :D
  M.

  OdpovědětVymazat
 3. Bobuxy jsou super. Starší má úzkou, drobnou nožku a krásně mu padnou. No a design je taky parádní. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Bobuxy musím také vychválit, mladší syn je střídá se Zeazoo a oboje mu sedí jak ulité. Starší dcera měla podzim/jaro Aztec rose, sedly trochu hůř přes kotník, ale ona má nohu jak špejličku :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Mohu se zeptat, jak jsou tyto boty vhodne do deste? Dekuji

  OdpovědětVymazat