čtvrtek 30. března 2017

oslava 4. narozenin / o zábavu postaráno


Už se to blíží! 
Zatím jsem se o zábavu na narozeninových oslavách mých dětí nikdy příliš starat nemusela - všechny oslavy se konaly u nás doma, kde je plno hraček a velký dětský pokoj, děti se o zábavu zkrátka postarají samy.
Za týden se bude konat naše první oslava mimo domov, v Lelí's cupcakes. Takže bylo třeba se nad tou zábavou zamyslet, abychom taky byli trochu aktivní u všech těch dobrot, co nám Lelí a Famagusta na oslavu připraví. 


Tématické omalovánky
Omalovánky se všemi možnými i nemožnými tématy se dají běžně najít a stáhnout z internetu, stačí trochu hledat a nějaký pěkný soubor určitě dáte dohromady.
Pokud se vám hodí zrovna My Little Pony tématika, tak ani hledat nemusíte a můžete si stáhnout můj soubor 40 omalovánek, ve kterých nechybí ani jedna z hlavních postav (omalovánky jsem našla na různých webech s dětskou tématikou volně ke stažení a upravila je na formát 2:3, čili A4 nebo A5):Tetovací salón :)
Nejdřív jsem se snažila sehnat tetovačky My Little Pony, ale to se mi bohužel nepodařilo, takže jsem se vrhla opět na osvědčené tetovačky Djeco - velký výběr jich má chytraopicka.cz. Něco pro kluky i pro holky. :)


Beauty salón
No dobře no, ne tak úplně beauty salón, ale věřím, že žádná holčička neodejde z naší párty bez nalakovaných nehtů! (teda z chlapečků minimálně Alánek taky, tohle si určitě ujít nenechá...)
Ale nikdo se nemusí bát zhrozených obličejů učitelek další den ve školce, tyhle dětské ekologické láčky na nehtíky se totiž večer snadno smyjí teplou vodou. :) Prodávají se v obchodě Nila.cz.


Legooo! :)
Lego je věčné. A my máme doma plno Dupla, takže velkou bednu kostek, zvířátek a Duplo aut vezmeme i k Lelí, ony už si s ní děti poradí. 

*
Ještě mám připravenou pro děti jednu aktivitku, která se ale váže k mé účasti v soutěži CutBlogu, ve které jsem jako jedna z 12 blogerek vymýšlela zajímavou věc vyráběnou na plotru, kterou vám tu představím a na CutBlogu o ni pak budete moci dokonce soutěžit. Už příští týden!

5 komentářů:

 1. Já jsem na oslavu taky vytiskla omalovánky, baletky všech druhů, no a nakonec jsem je nechala doma...

  OdpovědětVymazat
 2. Super tetovacky pre deti maju aj na www.kresky.sk. Inaj fajn tipy. U nas to bude aktualne v o chvilku.
  Ivana

  OdpovědětVymazat
 3. Super tipy! :-) A ten lak je zajímavý ani jsem netušila, že se něco takového dělá. Krásný den.

  OdpovědětVymazat
 4. Jé, ta oslava bude úžasná. Když to vidím, hned bych chtěla být na chvíli zase malou holčičkou.. :) Petra

  OdpovědětVymazat
 5. Dnes jsme slavili první narozeniny dcerky a dělali dort podle Vašeho receptu, byl úžasný! Celá oslava se moc povedla, a tak jsem si tu s chutí přečetla plány na 4. narozeniny. Určitě bude taky skvělá! :-)

  OdpovědětVymazat