čtvrtek 23. března 2017

jak jsme se měli v Altě


Tak to máme za sebou...

Začala jsem plánovat v prosinci. Organizovat v lednu.
Radka mi na začátku pomohla najít místo pro konání dobročinné sbírky a pak se z ní stala právoplatná spoluorganizátorka, protože mi se vším pomáhala, radila, odpovídala na vaše emaily a dělala mi vrbu vždycky, když se něco pokazilo nebo nepovedlo tak, jak jsem si představovala.

Jí patří největší dík za to, že jsem tenhle nápad mohla zrealizovat.

Pak taky mojí mámě Martě, která se přesto, že je pár týdnů po bouračce a otřesu mozku, neohroženě vydala na svůj první velký výlet po uzdravení právě nám na pomoc. Celý den přebírala dary, třídila, odpovídala na dotazy a ohromně nám pomohla. Ale nebojte, taky si občas sedla a dala kafe a my jsme dohlížely, aby to moc nepřeháněla. :)

V neposlední řadě patří velký dík všem lektorkám a vedoucím workshopů, které pro vás měly na celý den vymyšlený program!
Díky Nicole za úžasný fotokurz, Báro za perfektní hudební dílničku, Lucko za bezchybné výtvarné odpoledne a Lindo za parádní divadelní workshop!

Díky ALTO!
Za prostor, za vstřícnost, za pomoc s odvozem. Celému týmu obří dík!

Dík patří taky Mr. Happy a Typoškovi (našim drahým polovičkám, mé a Radčině), kteří se jako správní chlapi ujali nakládání těch hromad věcí a jejich odvozu směr Azylový dům Otevřené srdce. Speciální dík pak taky provoznímu Alty Jirkovi, který nám pohotově nabídl odvoz věcí dodávkou a s nakládáním pomohl též.

Pak bych taky chtěla poděkovat všem ostatním blogerkám, které nás na akci přišly podpořit, přinesly dary pro Azylový dům a setkávaly se v kavárně se svými čtenáři - takže díky Alice, Betty, Vendy, Lucko, Katy, Pavlo

Díky taky pár drobným sponzorům, kteří chtěli pomoct. Třeba jich příště bude víc, dnes tedy díky DM Drogerie, milujuBIO a dortNEdort za dary pro maminky z Azylového domu Prahy 7.

A samozřejmě jedno MEGA DÍK vám všem, kteří jste nám přivezli dary pro azylový dům. Sešlo se toho tolik, že jsme museli na poslední chvíli shánět dodávku!
A díky nejen za ty dary. Ale taky za skvělý den plný pozitivní energie, úžasné atmosféry, dobré nálady, zábavy, milých setkání!
BYLO TO ABSOLUTNĚ SKVĚLÉ!

Tolik dobra jde udělat, když se lidi spojí dohromady. A vy všichni, kdo jste se podíleli - ať už aktivní pomocí nebo dary - můžete jít dneska spát s vědomím, že jste někomu ve velké nouzi velmi pomohli a udělali mu radost.

A když to vyjde... tak si zase na podzim vytřídíme skříně a sejdeme se! 

A teď malý fotoreport, za který děkuji Nicole Kotrbové.A ještě něco málo ode mě z mobilu - neměla jsem s sebou totiž z praktických důvodů sama foťák a těhotná Nikča by s námi celý den nezvládla (i já byla po celém dnu totálně grogy a poslední dvě hodiny akce už mlela z posledního!), takže celou sbírku těsně před koncem jsem si zdokumentovala alespoň takto.


Uff... bylo to celé náročné, ale tak TAK moc to stálo za to!!! 

6 komentářů:

 1. Teri, děkuji. Jsem ráda, že jsem u takové krásné a smysluplné akce mohla být a byla trochu užitečná. máma

  OdpovědětVymazat
 2. Díky VÁM holky, jak jste to suprově zvládly, vašim rodinám a ode mě speciálně mamince Terky - velmi milá to žena :) Ráda jsem vás viděla opět živě :) V.

  OdpovědětVymazat
 3. nikde jsem nebyla a o to vic klobouk dolu ze to nekdo dokaze vymyslet, zorganizovat a nezblaznit se.

  OdpovědětVymazat
 4. Nekdy me diky Vasim projektum je i lito ze nejsem z Prahy...moc Vam fandim a preji mnoho energie do dalsi skvele akce!!!Janca

  OdpovědětVymazat
 5. Klobouk dolů za celý nápad a finální organizaci :) Sice se nám nakonec nepodařilo dorazit (virózka..), ale pevně věřím, že bude to podzimní repete a ty vytříděné věci zatím odkládám ... :)

  OdpovědětVymazat
 6. Terko, Radko, klobuk dole. Ste skvele. Tesime sa na dalsie kolo. Viki a Klara.

  OdpovědětVymazat