čtvrtek 16. února 2017

oslava 4. narozenin / přípravy II.


Minulý víkend jsme si s Lolou po delší době zase udělaly dámskou jízdu. Mimo jiného jsme se stavily v obchodě Tiger vybrat pár drobností na chystanou oslavu Lolinčiných 4. narozenin. Sehnaly jsme tam slavnostní ubrousky a taky sadu vzorovaných čtvrtek - ty jsou úplně skvělé, dnes jsem z nich na plotru vyřízla zápichy do dortu.
Tak jsme zase o krůček dál v přípravě Lolinčiny oslavy.
Baví mě, jak to letos Lola už chystá se mnou a sama si vybírá, co se jí líbí. 6 komentářů:

 1. Dobrý den, Terko, zase bezva tip! Ty čtvrtky, myslím :-) Muzu se zeptat nanastaveni plotru? Shanim vhodné papíry pro plotr, co jsem si díky Vám objednala do školy a ty papíry me nadchly. :-) Díky. Markéta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty čtvrtky mě taky hodně potěšily, špatně se shání pěkné vzorované čtvrtky, do kterých se zároveň dobře řeže. Do těchto to šlo jako po másle, zadala jsem přednastavený program "tvrdý papír" + dvojitý řez. T.

   Vymazat
  2. ctvrtky mam, ale plotr ne, asi budu muset po letech vytahnout nuzky :D

   Vymazat
  3. Nebo jsou taky bezvadné ty řezací skalpely - nestojí moc, kolem stovky, a dají se s nimi pěkně vyřezat i detaily. :) T.

   Vymazat
 2. Upřímně musím říci, že jste mi velkou inspirací. Vždycky z blogu naberu spoustu pozitivní energie, když mám dojem, že se mi nic nedaří. :) Je to vždy takové krásné připomenutí, jak skvělý a kreativní život s dětmi vlastně je.

  OdpovědětVymazat
 3. Papíry jsou super! Už bych měla taky pomalu chystat! Mám to sice nafocené, ale potřebuju zpracovat v počítači a trochu to vázne. Lola to bude mít opět dokonalé!

  OdpovědětVymazat