pondělí 23. ledna 2017

pražská zima


Po letech je opravdu pěkná zima i v Praze.
Sice si ji musíme spíš dávkovat (kvůli nemocem a nevalné oblíbenosti tohohle ročního období u našich dětí), ale i tak to letos stojí za to. 4 komentáře:

 1. Krásné fotky - ostatně jako vždy :)

  Místo vypadá moc hezky, kde přesně to prosím je?:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to Stromovka! Je to to údolíčko pod Šlechtovkou.
   Je tam od podzimu konečně hotových plno nových vodních ploch, čili teď plno místa na bruslení. T.

   Vymazat
  2. Terko a jaky je tam led? Chodivame po vecerech k nam na Kulatak a ja jako svatecny a spatny bruslar radsi rybnicky atd (neprekazim ostatnim ;) tak ze bych to s detmi zkusila? Jinak skuste vylet do Unetic..v Tichem udoli kam vede hezka stezka je Uneticky rybnik a vyborne brusleni a pak se ohrat do vyborne hospody U Lasiku ;)

   Vymazat
  3. Překvapilo mě, jak málo lidí chodí do té Stromovky. Bylo tam takřka prázdno, jen v jednom místě (z těch všech zamrzlých vodních ploch) bylo víc lidí, ale taky ne narváno. Led je na některých místech hrbolatý, ale našli jsme si tam místečka, kde byl rovný a dalo se bruslit. Podle mě je zamrzlý snad až skoro na dno, ty nádrže tam nejsou hluboké a led je pevný. Nevím, kdy jste byli naposledy ve Stromovce, ale od loňska jsou tam už v provozu nové vodní plochy (právě pod Šlechtovkou kolem toho kopce) a zamrzlé je úplně všechno, takže místa spoustu. Já stála na bruslích po X letech, takže jsem si taky hledala místečko, kde nikomu nepřekážím a kde se před nikým neztrapňuju. :D T.

   Vymazat