neděle 1. ledna 2017

novoroční knižní giveaway


Říká se - jak na Nový rok, tak po celý rok.
Proto jsem si pro vás připravila dneska jednu opravdu výjimečnou giveaway. Výjimečná je hlavně proto, že v ní někdo z vás mimo dalších knih získá i jednu, která se běžně nedá koupit.

Články o knihách patří k nejoblíbenějším na mém blogu, takže se i v novém roce můžete těšit na pořádnou dávku inspirace na zajímavé dětské knihy. Jsem proto ráda, že ten rok můžeme u mě na blogu hned jedním takovým článkem začít.

Všechny 3 dárky v dnešní giveaway jsou práce ilustrátorky Marcely Konárkové, která mi je pro vás věnovala. O krásné pop-up knize Galerie aneb Arturovo dobrodružství jsem již na blogu jednou psala, zrovna tak o interaktivní e-knize Chrobákovy trampoty - tu je běžně možné stáhnout jako aplikaci do chytrých telefonů a tabletů, u mě můžete ale vyhrát i verzi pro stolní počítače nebo notebooky.

Jako poslední v balíčku najdete knihu Ladislav Sutnar - inspirace dětem, což je interaktivní pracovní kniha, která představuje dílo Ladislava Sutnara coby inspiraci pro malé budoucí výtvarníky. Právě tahle kniha není běžně dostupná v knihkupectvích, takže věřím, že tomu, kdo ji získá, udělá ohromnou radost.


Kniha Galerie aneb Arturovo dobrodružství je příběh postavičky z neznámého obrazu, který visí v galerii po boku slavných děl. Návštěvníci se mu trochu posmívají a tak se Artur rozhodne ze svého obrazu vystoupit a prohlédnout si všechna ta slavná díla, která jsou prý o tolik lepší, než jeho obraz. Postupně se Artur objeví v několika slavných obrazech českých malířů a povídá si s postavami na nich. Každá stránka je interaktivní, obsahuje odkrývací, vysouvací nebo posouvací okénka, 3D obrázky nebo rozkládací plakát. Velmi poutavým příběhem přiblíží dětem (i dospělým) některá slavná díla a výtvarné umění celkově, je to opravdu nádherná kniha. Její součástí je také pracovní sešit.


Interaktivní e-kniha Chrobákovy trampoty je - jak sama autorka uvádí - úplně jiná forma vyprávění, které se nachází někde na pomezí klasické knihy a animovaného filmu. Příběh ze života Chrobáků namluvil Pavel Liška (pokud budete chtít Chrobákovy trampoty ale používat jako skutečnou e-knihu, můžete vypnout zvuk a předčítat dětem sami, na každé stránce je text). Každá stránka také reaguje na dotyk, samo dítě prstem obrázky rozhýbe. S osobitými ilustracemi, moderním a vtipným způsobem dětem přiblíží život lesní droboty.
Chrobákovy trampoty si můžete stáhout do chytrých telefonů nebo tabletů na Google Play nebo iTunes. V mé dnešní giveaway můžete vyhrát CD s e-knihou pro počítače.


Překrásnou interaktivní knížku pro děti (v podstatě takový velký pracovní sešit) Ladislav Sutnar - inspirace dětem vytvořila Marcela Konárková jako svou semestrální práci na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni. Není možné ji běžně koupit v knihkupectvích, ale jeden z vás ji u mě přesto získá a bude se s ní doma s dětmi opravdu velmi dobře bavit. Obsahuje mnoho výtvarných úkolů, ke kterým téměř vše potřebné najdete v knize. Je v ní třeba stránka, na které přelepováním jednotlivých dílů děti tvoří zvířata z geometrických tvarů apod. Text ke knize napsal významný americký grafický designér Steven Heller.


Celou práci ilustrátorky Marcely Konárkové najdete na jejím internetovém portfoliu. Kromě uvedelých knih chystá další novinky pro děti a já se na ně opravdu moc těším!

Celý tenhle balík pošlu jednomu svému čtenáři!
Pokud chcete zkusit své štěstí a všechny tři knihy získat, nechte mi tu prosím komentář se svou emailovou adresou do 8.1.2017, já potom jednoho z vás vylosuji, vyhlásím na facebooku, zkontaktuji na uvedený email a celý balík mu pošlu. 

 A samozřejmě vám všem přeji krásný první den roku 2017! 

266 komentářů:

 1. Taky preji pekny novy rok!jelikoz jsem u vas nacerpala inspiraci pro dcerku na knizky pod stromecek,tak myslim,ze i tyto budou stat za to:-)
  horakol@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to by bola výhra - pre každého z môjho tria jedna ;-) majusik.kruzliakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Vase knizni tipy vzdycky potesi, rada se zucastnim :) Krasny Novy rok!
  alafok@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Šťastný nový rok! Elias.Zuzana@email.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrý den, Ladislava Sutnara nesmírně obdivuju a v knihovně mi dělají radost jeho Venuše. Kdybych díky této knize přiblížila jeho genialitu i dětem, byla bych nadšená.
  Přeju do nového roku zdraví a elán na psaní blogu, je bezva!
  Eliška (eliska.mazancova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 6. Krasny rok i vam. Diky za skvele tipy.
  enica@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné knížky 👏 Vše dobré do nového roku.
  mirka.matuskova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Vse nejlepsi do nového roku 2017. Budeme se tesit na dalsi nove clanky, typy a triky v novem roce.
  hanicka.malinka@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Moc děkuji za inspirativní články a přeji do nového roku mnoho zdraví, dobrých zpráv a "dobré" energie, o kterou se s námi - čtenáři blogu - tak ochotně dělíte.
  S dnešním balíčkem bych potěšila děti vlastní i ty "půjčené" ze 2.B :-)
  Vypadá to skvěle.
  Ivča Veselá (ivana.vesela@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 10. Tak ty jsou bozi!
  kristyna.kol@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Přeji krásný nový rok 2017 x-) Zrovna se poohlídám po další krásných dětských knihách a tyto, to je nádhra x-)
  klara.malerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Šťastný nový rok! Běla belafis@tiscali.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Krásný nový rok!! Pro inspiraci na knížky chodím zásadně jen k vám a už se nám knihovnička krásně plní! Tyhle jsou opět úžasné!

  Katka (katerina.horova86@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 14. Take prejeme uspesny rok 2017:) Verousekvecerkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. Všechno nej v roce 2017!
  vejvodova.adela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Bonne annee! xriskak@yahoo.com

  OdpovědětVymazat
 17. Vse nejlepsi do noveho roku a at se Vam ve vsem dari! Lenka.havlik@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. Knihy jsou u nas vzdy vitany :-) Stastny novy rok! mariedorazilova@gmail.com
  Marie

  OdpovědětVymazat
 19. Juuu to je super.Uz jsem take propadla knizkam,a to se ma mala teprve narodit.Ale uz ma peknou knihovnicku ��tak krasny novy rok ☺ bysver@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Krásných knížek není nikdy dost..ačkoliv mi dcery nejsou ani za mák podobné,lásku ke knihám a čtení po mě zdědily, naštěstí. Petra
  Petraskarecka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Šťastný nový. Vy máte na ty dětské knihy tak skvělý čuch! Všechny tři bych si moc přála. V.Belikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Taky preji krasny rok 2017. Hlavně zdraví, štěstí a rodinnou pohodu. Ostatní si muzeme koupit.
  Olenakova00@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 23. Krásný rok 2017 :-)

  Eliskazili@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Šťastný a klidný nový rok :) lidmilovat@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 25. Krásné knížky...přeju krásný (nejen) rok 2017. Veru_b@email.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Šťastný nový rok Vám i Vaši rodině. Hezkých knížek není nikdy dost. lenkakasparkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Krásný nový take vam a všem vašim milovanym �� knížky jsou krasne vsechny 3 tak kdyz se na nas štěstí usměje budeme se na ně těšit ���� ilona.toupalova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 28. Pekny den,i ja Vam preji vse nej do noveho roku.Knihy jsou.moc zajimave a urcite by nas potesily.:-)
  Katerina.Alexova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Tak to me těší, že na Vašem blogu hodláte pokracovat s knižním tipy i v tomto roce :) šťastný nový rok!
  suezi@email.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Přeji Vám do nového roku hodně rdosti a společných chvil. Lucka (lkucharova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 31. Také přeji šťastný, úspěšný a klidný nový rok:). o.valouchova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Vše nejlepší v novém roce a plno inspirace pro Váš život a blog, radka.zadinova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 33. Tipy do knihovničky mám ze všech příspěvků nejraději a už několikrát jsem se vámi nechala inspirovat! Jste strašně super krásná rodina a mám radost, že svůj životní příběh s námi sdílíte! Přeji vše nej do nového roku 2017! Marcela marcelline@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Pěkný den a všechno nejlepší do nového roku :-). Moc zajímavé knížky stejně jako celý Váš blog, který je mi inspirací.verca4@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Moje děti už jsou sice odrostlé,jako učitelka výtvarné výchovy bych ale určitě věděla,jak knihy využít. Ivča. 2909@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Taky přeji hezký nový rok a do něj hlavně hodně zdraví a taktéž trošku štěstí :)
  Knížky vypadají velice zajímavě a tak zkouším štěstí a když se na mě neusměje, tak je to super inspirace na dárečky pro dceru :)
  r.harabisova(zavinac)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. Taky přejeme vše nej v novém roce, ať je úspěšný po všech stránkách. Jste pro nás milou inspirací. Hanka, mail: hanka.slezingrova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 38. Prajem pohodovy,vesely,inspirativny rok 2017 nech je plny lasky,zdravia,vnutorneho pokoja a ticha ktore lieci a prinasa poznania.
  Rada sa zucastnim v hre o knizky.dakujem za moznost. Lenka lpravdova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 39. 3 x ach ach ach!!! Proste krása! Smutnara mam sama moc rada! Umění jsem studovala a každá kniha, která jej pomůže přiblížit dcerce, pro kterou je zatim kreslení aktivitou cislo 1, vítám! Tak tfuj tfuj tfuj :) diky moc za veškerou inspiraci od vas a krásný novy rok plny splnenych prani!

  OdpovědětVymazat
 40. Také přejeme vše nejlepší do roku 2017. V adventním kalendáři jsme štěstí neměli tak to zkusíme znovu, protože výhry určitě stojí za to. bezdekovalenka@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Obě děti výtvarné umění milují, v galeriích už jsou jako doma, tak by se nám tenhle báječný set do knihovny náramně hodil. Díky za inspirace ohledně knih a do dalšího roku mnoho spokojených čtenářů. jana.zdvihalova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 42. To je ovsem top soutez.
  Nadherne knizky, Sutnar je skvely.
  Diky Lucie
  eiben@post.cz

  OdpovědětVymazat
 43. Také přeji krásný nový rok. Jana
  Jana.seidlova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. V adventnim kalendari to nevyslo, tak treba letos bude pro nas vyherni rok :-D a.saj@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 45. Jak na Novy rok, tak po cely rok, treba tu nadheru vyhrajeme :) Daniela (daaaja@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 46. Krásných knížek není nikdy dost :)
  Díky za soutěž a krásný nový rok
  Martina
  barabasca.made@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 47. Nádherné knihy:) Do nového roku vše nej, Terka (terezek@post.cz)

  OdpovědětVymazat
 48. Také přeji v roce 2017 jen to nejlepší! A zkusím štěstí. ... jana-brtnikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 49. Krása a radost vyhrát zrovna tyhle knížky, tak třeba to v novém roce vyjde :-) . kaikac@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 50. Přeji všechno krásné v novém roce a hlavně zdraví, bez něho by vše ostatní netěšilo. Děkuji za další knížní tip, třeba se i na nás jednou usměje štěstí :-) ev.ru@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Šťastný nový rok celé rodině ;) helen.hrudkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 52. Přemýšlela jsem při čtení článku, kterou bych raději. No potěšila jste mě velice, že je hra o všechny tři. Škoda jen, pokud se na mě štěstí neusměje, není šance je sehnat.
  lenka.baricova@post.cz

  OdpovědětVymazat
 53. Moc zajímavá nabídka. Ráda se zapojuji :-)
  Přeji vše dobré v novém roce. Eva
  e.srbova@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Knizek neni nikdy dost, tyto opravdu neznam, rada se zapojim. M.
  info@nordicpassion.cz
  Preju krasny rok 2017 ve zdravi a spokojenosti.

  OdpovědětVymazat
 55. Tak tomu říkám začátek roku, díky za vaše tipy na knížky, jen pak člověk neví, co dřív kupovat:) třeba se štěstí usměje. A vám přeji vše dobré v novém roce.
  (kornoutek@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 56. Krásný Nový rok i těch zbylých 364 dní!!
  matejikjana@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 57. Dobrý den, to by byl dárek pro vnoučka! A proto zkouším štěstí.
  Přeji všechno nej.... do nového roku. Ivana Fišerová
  fiserova34@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Paradni! Fandim Vam! Eva, e.patockova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 59. Jsou nádherné. Škoda, že nejsou v prodeji. Těším na bolg v dalším roce. jitkaj@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Hned při začátku roku, pokouším štěstěnu ;-) Jarka.soysal@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 61. Nadherne knizky :-)vse nej do noveho roku. Sarka (saui.dj@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 62. Hodne tobe, cele vasi rodine i blogu do noveho roku.

  Kniha se Sutnarem je uzasna

  OdpovědětVymazat
 63. Jeee. To jsou ale krásné knížky zase..zachvilku budem potrebovat snad spesl místnost na knihy :D zkoušim štěstí a preji vše nej v novém roce!!! (Severinova.veronika@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 64. Články o knihách jsou i mé oblíbené. Pevně doufám, že láska ke knihám se dědí. sitovova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Miluju knizky pro deti, neustale nejake zkoumam a kupuji..:-) vy jste pro me velkou inspiraci.. Klarkaa.k@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 66. Šťastný nový rok :-) veruska.sedlakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. Diky za knizni tipy a take preji vse nejlepsi v nivem roce, at se vam dari! klara.jenistova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 68. Ty joo, to jsou knihy! Stastny rok 2017 preji cele Vasi rodince. Milena K (milca.f1@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 69. Tak třeba se to už jednou povede 😉. Happy new year! Dokulilova.monika@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 70. Krasny den, na vase tipy na knihy se vzdy moc tesim, tak zkusim stesti.
  Preji vse nej do roku 2017!
  Iva iwuska.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. Krasny Novy Rok Terezko i tobe a cely rok 2017 at je pohodovy a krasny...ty knizky jsou extra bozi. Mam tyhle ctenarsky tipy desne rada, ptz jsem velky knihomol a snazim se k tomu vest i señora...diky za super soutez, zkusim stesti foto@veronikakovackova.cz

  OdpovědětVymazat
 72. PF 2017
  Ane.tte@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 73. Tak tohle je vážně pecka :-) Sutnara velmi obdivuji a ty ostatní knížky vypadají skvěle. Díky za tipy. Zkousim štěstí a take preji Tobě, Tvé rodině a tvemu blogu hodně štěstí a inspirace do nového roku. Marketa. mar.ru@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 74. Děkuji za všechny skvělé tipy a přeji hodně zdraví, štěstí a radosti v novém roce :) Martina mawac@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Děkuji za všechny skvělé tipy a přeji hodně zdraví, štěstí a radosti v novém roce :) Martina mawac@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 76. Opravdu nadherne knizky, proto musim to stesti alespon zkusit. Preji kouzelny novy rok plny lasky a zdravi. hojdyszova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. Šťastný nový rok ��.. Opět super tipy. Děkuji Andrea.p@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 78. To by byl prima vstup do roku 2017 :)
  miuka12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 79. Krásný novy rok, zkusim štěstí a kdyžtak děkuji za tip na knížky �� Mirka Vošická (Tami.sara@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 80. Krásný nový rok! Ráda zkusím štěstí. Míša Michalav@hotmail.cz

  OdpovědětVymazat
 81. Krásný nový rok,děkuji vám za vaše knižní tipy,kterou jsou vždy super a je z čeho čerpat.Olga
  olga.kracmarova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Stastny novy rok a diky za fantasticke knizni tipy!
  Sona.husakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Vše nejlepší v novém roce Vaší celé rodině. Nádherná výhra, která by nás moc potěšila gis-ela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 84. Juuuuu, to vypadá skvěle! Děkujeme a přejeme vse nejlepší do nového roku cele rodině!
  Ladajecminkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 85. To je krásné, děkujeme! Přeji mnoho štěstí v novém roce a těším se na další články. :) Lucie Skřejpková (lucius.shine@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 86. Knihy, toť krásný začátek nového roku...
  winterh@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 87. Stastny novy rok! :-) kata.malikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 88. Diky diky, ze nejsem jedina ujeta na detske knihy! A od Vas vzdy super inspirace, dekuji a happy new year :) Tana (tana.chladkova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 89. Ráda se zapojim do soutěže, jelikož knihy jsou mou vášní a chci ji probudit i u své dcerky a vaše doporučení jsou vždy skvela. Monika P. hamo@email.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Krásná novoroční GA.Taky zkusím štěstí. hankafb@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 91. Přeji krásný nový rok. Knížky teda paradni, tak zkusim stesti. Diky eliska. pekliska@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 92. Krásný nový rok přeji, a to Vám, celé rodince i blogu;-)MíšaŠ
  michaela.stavikova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 93. Šťastný nový rok i vám. Zkusíme štěstí. Jana.povazska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 94. krásný nový rok všem! cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 95. Krásný nový rok!;-)
  barborasvobodova@windowslive.com

  OdpovědětVymazat
 96. Díky!Petra (ppnovot@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 97. Pecka. zemanova at gmail.com. Naďa

  OdpovědětVymazat
 98. Tak to jsou krásné knihy! Ostatně jako všechny tipy na Vašem blogu :-) Zkusím štěstí. A Vám přeji do nového roku hlavně zdraví! Kaja.zupkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Krasne knizky, dekuji za tipy! Vse nejlepsi v novem roce! Anicka a.skocna@email.cz

  OdpovědětVymazat
 100. Soutezim zridka, ale tehle trojce nelze odolat! Krasny novy rok a diky za blog, na ktery se rada vracim. Marie z DADA de l'Enfant Terrible dadaenfantterrible@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 101. krásná giveaway :-) šťastný nový rok :-) rennfri@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 102. Krásný novy rok.Vasemi tipy pomalu plníme knihovnu.Díky za ne.Těšim se na další.Veronika vero.nikka@post.cz

  OdpovědětVymazat
 103. Skvělé tipy jako vždy!! Ráda se giveaway zúčastním.
  Přeji krásný nový rok Vám všem! Lenka
  lenka_jas@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 104. Nádherné knížky;o) také přejeme šťastný nový rok dominika.vojtesek@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 105. Tomu říkám SUPERNABÍDKA! Byla by pro vnoučátka, kterým knihy naděluji moc ráda. - Vše dobré do nového roku a výborné nápady přeji i nadále ! Jarka
  cierna@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 106. Tak zkusím štěstí na Nový rok.

  misha88@seznam.cz

  díky.M

  OdpovědětVymazat
 107. Knizky mame moc rádi! Přejeme pozehnany rok 2017! Anna (anna.kocovska@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 108. Knižní příspěvky a recenze především dětských knih je u mě na prvním místě a vždy si je celé ráda přečtu. U vás jsem již nasbírala spoustu inspirace a knihy u nás opravdu velmi zaujaly :-) Děkuji a moc ráda se zúčastním. jane123@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 109. Vaše knižní tipy se mi velice líbí!
  Ať se Vám daří i v novém roce.
  p.aji@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 110. Celý balíček vypadá vážně parádně! Děkuji za inspiraci.
  Lenka
  bystra.lenka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 111. Parádní inspirace, moc děkuji. Milujeme knížky. Pokud nevyhrajeme, máme další tip na dárek. Přeji vše krásné v roce 2017! jis1861@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 112. jů!
  pěkný nový rok
  marketa.botankova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 113. wow tomu říkám inspirace! Krásný nový rok! andrea.kocourek@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 114. Úžasné knížky! A moc se těším na další!!!
  Klidný a spokojený rok celé vaší rodině!
  Bára
  barcap@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 115. Vse nejlepsi do noveho roku.Moc se tesim na dalsi clanky.Ctu vas blog pravidelne a knizky vypadaji super, takze bych je moc rada ubytovala pro dceru v nasi knihovne.Zuzka z.stuchlova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 116. Opět úžasné inspirace :-). Miluji všechny, ale knižní jsou ty nej ;-).
  Krasný nový rok Jitka

  OdpovědětVymazat
 117. Krásný rok 2017! Gabriela.humpolova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 118. Krásný večer, děkuji za super tipy na knihy! Ráda se i já zúčastním soutěže. Třeba se na mě usměje štěstí;) VeronikaCer@email.cz

  OdpovědětVymazat
 119. Takovym krasnym knizkam by se u nas urcite libilo:) bbudulinek@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 120. Moc pěkný výběr!
  Hezký nový rok
  kajasvob@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 121. Všechno nejlepší do nového roku! Knížky vypadají krásně. Jana.rosna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 122. Krásné knihy! A ještě krásnější nový rok přeji! K.(holeckova.katerina@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 123. Tak to jsou krásné dárky! Přeji pěkný rok 2017! zuzka.sim@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 124. Úžasné knížky! Vše nej do nového roku 2017. Jane.hernychova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 125. Krásný rok 2017! Gabriela.humpolova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 126. Knížek není nikdy dost.... Balunova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 127. Knižní tipy od vás mám moc ráda, už jsme jich pár pořídili, takže díky za ně. A tyto by se nám do knihovničky taky moc hodily;-)
  vero_nika@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 128. Přeji krásné dny v novém roce.
  S pozdravem, Michaela chloechloe@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 129. Přeji krásný nový rok 2017, knihy miluji a doufám, že se usměje štěstí i na mě konečně, když jsem z vánočních soutěží nic nevyhrála =) stella.cernotova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 130. Hodně štěstí, zdraví celé tvojí rodince v novém roce. Zapojuji se do soutěže =) bystiv@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 131. Jee, děkuji za soutěž, snad se konečně usměje štěstí i na mě. Radka
  radusekk@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 132. Milá Terez, přeji Vám i Vaší rodině vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví a pak to ostatní :-) Ina. wienmom@hotmail.com

  OdpovědětVymazat
 133. Úžasné! Krásný nový rok 2017 a hodně úsměvů.t. terezazitova14@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 134. Vzdy, kdyz sem date nejaky tip at uz na knizku nebo hracku, chytnu takovou tu paniku, ze to vsechno nutne potrebujem �� Tak zkusim vydrzet do losovani a treba budeme mit stesti ��
  Vse dobre do noveho roku preji! VeRuth
  ruth.dvorakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 135. Vaše knižní tipy dost ovlivňují náš rozpočet, teď naposled jsem se zamilovala do Sabudy, plánuji Čaroděje ze země Oz. Tak tyhle zkusím vyhrát. :-) Krásný nový rok! zapletalova.renata@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 136. Parádní soutěž. Ten Sutnar by nám tedy doma udělal velikánskou radost, tak to třeba vyjde... Radka

  OdpovědětVymazat
 137. Zkusim stesti v novem roce. Preji hodne zdravi v nadchazejicim roce. Evinka@razdva.cz

  OdpovědětVymazat
 138. Knihy vypadají skvěle ☺ zkusím štěstí. misu.mikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 139. Krásný nový rok. Knížek není nikdy dost, už teď obhlédám co bych objednala, tak zkusím štěstí a třeba se podaří. makaface@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 140. Celou dobu, co jsem článek četla, pokoušela jsem se vizualizovat, jak jednu z těch knih vyhrávám, protože tak přece vesmír funguje, že jo, akorát mi haprovalo, že jsem každou chvíli vizualizovala jinou a nemohla si vybrat. A pak jsem zjistila, že vítěz vyhraje všechny a uááá, málem jsem si učůrla do gatěk, já je chci!!!!! Třetí pro dceru, druhou pro synka a první pro sebe (nedám!). Děkuji, vesmíre :-) Rebe@rivil.com

  OdpovědětVymazat
 141. Dětské knížky sbírám už léta a na Štědrý den jsem zjistila, že je KONEČNĚ budu mít komu číst a předat. :) doufám, že tyto mou sbírku rozšíří! Míša
  mandlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 142. Teda ty jsou... U nás vy se využily všechny (jen u CD je trochu problém, že ho skoro nemáme na čem přehrávat). Tereza tereza.glocova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 143. krasný dárek pro maminku pracující v oboru dějin umění a výtvarně nadaného syna.Jana
  holubova.j@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 144. Ja som dostala zakaz kupovat detske knihy na nejaku dobu :-) Takze toto by potesilo. viktoria133@hotmail.com

  OdpovědětVymazat
 145. Hezký nový rok.
  pooky@mujmail.cz

  OdpovědětVymazat
 146. Šťastný nový rok s pořádnou dávkou pevného zdraví, lásky a radosti! Knihy vypadají úžasně, zkusím své novoroční štěstí :-) janiczka.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 147. Taková velká výhra, to by bylo fajn:-). Přeji krásný a veselý :-)rok 2017! Kamila (eliasice@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 148. Sutnara mám moc ráda, zkusím tedy štěstí.
  kamilamikel@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 149. Krasny novy rok i Vasi rodine. A do ga se rada zapojim. katerinadurnak@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 150. Preji krasny novy rok!A dekuji za spoustu inspirace. Veronika
  veronika.krizakova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 151. to jsou kousky :) tak to zkusím. mareckova.efka@centrum.cz
  A přeji celé vaší rodince do Nového roku jen to nejlepší. E.

  OdpovědětVymazat
 152. Jeee, Chrobakovy trampoty by sa nam hodil, kedze nasu malu volame Chrobacik beztykadlovy <3
  shortynka@icloud.com

  OdpovědětVymazat
 153. Dobry den Vam preji, dekuji Vam za Vase prispevky a praci! Dcera ma sice jen 8 mesicu, ale uz pokukuji a cerpam inspiraci po nevsednim cteni, zabave a zabavnou hrou. .....pentolino@seznam.cz PS vsechno nej nejv roce 2017, Andrea

  OdpovědětVymazat
 154. Všetko dobré do Noveho roku prajem, knížky vyzarajú veľmi zaujímavo, myslím že by staršiu dcérku potešili a krásne by spestrili našu knižnicu. misakovadanka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 155. Zajímavé tipy! tere.stankova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 156. Přeji krásný Nový rok! Vaše knižní tipy jsou jednoznačně nejlepší. Dinosaří knížka je už na cestě k nám, malé k narozeninám:) Děkuji za inspiraci i soutěže. gabcah@tiscali.cz

  OdpovědětVymazat
 157. Úžasný! Kdo nehraje, nevyhraje. Takže jdem do toho😊 lenajs@post.cz

  OdpovědětVymazat
 158. Přeji vám krásný rok 2017 a hlavně zdraví a ať jste pořád pro mnoho z nás tak inspirativní, jako doposud :) Knihy jsou opravdu krásné!

  veronikamachurova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 159. Knížek není nikdy dost :-) j.mayerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 160. Vše nejlepší v novém roce. lenka.lahvickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 161. Krásný nový rok, těším se na další inspirace od vas :). akcive@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 162. Nech sa blogu darí ešte viac ako predošlý rok,ak je to možné:-) anicka.kapcova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 163. Do nového roku hlavně zdraví ! Iveta medif@email.cz

  OdpovědětVymazat
 164. Děkuji za tipy. tvrznig@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 165. Dobrý den, úplně jsem údivem ustrnula, když jste zmínila Ladislava Sutnara a knihu s jeho motivy pro děti, o to větší zklamání se dostavilo, když jsem zjistila, že se jedná jen o semestrální práci. Je to strašná škoda, protože jeho tvorba patří k tomu nejlepšímu co v Československu vzniklo. I když je pro mnohé Čechy díky komunistické cenzuře skoro neznámá. Když mi bylo 20 přemalovala jsem jednu z jeho venuší v životní velikosti a pak v Jízdárně konečně viděla všechny jeho Venuše po hromadě. Ale abych nezapomněla stále se dá sem tam vidět některý z jeho čajových servisů na aukru :) Marcele moc přeju, aby její knihu někdo vydal, budu mezi prvními co si ji pořídí a i všem dětem svých kamarádů :) hezký den Helena - me@helenacerna.com

  OdpovědětVymazat
 166. Krasny nový rok a ráda zkusím štěstí. Pavlina (eluli@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 167. Všechny Vaše knižní tipy jsou výborné, díky za ně!
  (zelenkovam@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 168. Díky za krásné nápady! bara.postranecka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 169. Také přejí všechno nejlepší do nového roku,děkuji za pravidelne dávky inspirace:) martinkovateerka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 170. Moc pěkné knížky:), Ježíšek se u Vás letos inspiroval a nadělil A. Hravouku :) schindlerova.hana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 171. Nádherné a inspirativní knihy. hana@najdek.cz

  OdpovědětVymazat
 172. Krásné knihy. :-)

  Přeji krásný nový rok 2017

  zaleska.j@email.cz

  OdpovědětVymazat
 173. Krásná inspirace! Šťastný rok 2017 <3
  martinafamerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 174. Taky zkusím štěstí, jsou to nádherné knížky. Díky.
  helena.knopfova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 175. Dobrý den,
  přidávám se k soutěži a také přeji do nového roku vše jen to dobré.
  A děkuji moc za překrásný blog. poppy.rose@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 176. Na vaše tipy do knihovničky se vždy moc těším. ;-) A tohle jsou opět skvosty, takže zkusím štěstí.

  Přeji krásný a šťastný nový rok 2017.

  anna.michlova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 177. Diky za vas blog. Preju hramadu legrace v novem roce.
  hanapotmesilova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 178. Vše nej do nového roku.:-) alena (maeba@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 179. Rada se zucastnim souteze,ponevadz ty knizky jsou vazne bajecny..diky! shtepanka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 180. Krásné knihy, už máme doma díky Vám pár krásných knih, ale vyhrát nějakou, by bylo na Nový rok super. Děkujeme za krásnou novoroční soutěž kodulkaa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 181. Dobrý den,
  děkuji za opět krásnou soutěž a do nového roku přeji srdečně vše dobré. Jste prostě nejlepší!:-)
  Jitka
  lilia.na@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 182. Milujeme knížky! :-D Krásný nový rok! barca.svobodka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 183. Děkuji za inspirace v roce 2016 a budu se těšit i na inspirace v roce 2017.

  Martina
  bolinovam@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 184. Sutnar je zkratka jedinecny!!! smlcakova@seznam

  OdpovědětVymazat
 185. Krasný nový rok plný insprujících článků a hlavně zdraví vám všem ... vojtiskova.a@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 186. Krásný rok 2017 přejeme a děkujeme za další giveaway :) sedlackova.kac@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 187. Zkusím štěstí a moc se těším na všechny články a inspirace v novém roce:)
  Lenka F.
  lenka.cicha@email.cz

  OdpovědětVymazat
 188. Knihy vypadají krásně! Mějte veselý rok 2017! jitajama@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 189. Knihy vypadají krásně. Mějte veselý rok 2017! Jitajama@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 190. Vše nejlepší do nového roku, hlavně pevné zdraví a spoustu nezapomenutelných zážitků. Dádíka knížky chytly, tak zkusíme štěstí. Děkujeme za soutěž. Zuzka ZuzanaBlahova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 191. Zkusim stesti...a preji krasny Novy rok 2017!
  barunkabavlnka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 192. Treba to vyjde:)
  Sormovazuzana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 193. Krásné knížky! Díky za tu kopu inspirace jako obvykle :)
  Barbora.spundova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 194. Moja prva sutaz, tak si drzim palce :-)
  lenka.varsova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 195. Krásný nový rok. Knížky milujeme, takže zkusíme štěstí :-) kacka.22@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 196. Je to tak, knižní tipy mne na Vašem blogu baví nejvíc, díky za ně - krásný rok 2017! n.novotna@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 197. Strašně ráda si rozšířím obzory o takový knižní skvost. Jsem napjatá a věřím ve Váš úchvatný cit pro krásu a dokonalost. oborilovaradka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat