úterý 13. prosince 2016

pozvánka / zabalte dárky s Armádou spásy!


Dneska tu mám pro vás jednu zajímavou pozvánku.

Vánoce jsou doba, kdy všichni myslíme na své blízké a těšíme se z jejich radosti. Ne každý má ale to štěstí prožít svátky ve štěstí a rodinném kruhu. 

Reshare store (butikový obchod s oblečením z druhé ruky, který patří mezi dobročinné aktivity Armády Spásy) letos přišel s akcí, která dokáže zkloubit dohromady radost našim blízkým a zároveň pomoc potřebným. Tuto sobotu 17.12.2016 v OC Nový Smíchov najdete stánek s balicím servisem ReShare, kde pro vás budou celý den připraveni zástupci Armády Spásy, kteří dokonale ovládají balicí techniku furoshiki a vaše vánoční dárky s vámi s radostí zabalí. Částka, kterou vynaložíte na oblečení z druhé ruky k zabalení dárků, tak pomůže všem potřebným, které Armáda spásy již desítky let podporuje. Balicí materiál navíc samozřejmě neslouží jen k jednomu použití - balit se do něj může opakovaně.

Sama jsem si tuhle balicí techniku doma vyzkoušela, tak se můžete podívat, jak se mi to povedlo. Pokud se do OC Nový Smíchov v sobotu nedostanete, abyste mohli tohle balení odkoukat od profíků, mám tu pro vás od Reshare alespoň návod. 

stará košile má už pár děr, ale jako balicí materiál dostane nový život

já jsem k dárku ještě vyrobila tuhle jmenovku s razítkem s dřevěné překližky - může se tak používat každý rok

A teď slíbený návod přímo od ReShare, podle kterého jsem se dárek balila já:


A pokud se chcete podívat, jak to dělají profíci (způsobů balení do látky samozřejmě existuje mnohem více), přijďte se podívat tuto sobotu 17.12.2016 do jejich pop-up place v OC Nový Smíchov, kde si můžete zakoupit materiál k balení a pomoci tak lidem v nouzi. Pokud si s sebou nějaký ten dárek k zabalení přinesete, pracovníci u stánku je s vámi samozřejmě s radostí zabalí přímo na místě! 

2 komentáře: