úterý 1. listopadu 2016

na návštěvě / NILAkids


Na otevíračku nového obchodu s fair trade a eko dětským zbožím NILAkids (pobočka známého obchodu NILAstore) jsem se bohužel nedostala, ale dnes jsme si to s dětmi vynahradily. A je to tam krásné! Pojďte s námi na foto-prohlídku a nechte se nalákat zajít si tam i osobně. :)


Neodolali jsme a domů si přivezli tyhle překrásné šaty Mainio pro Lolinku. O téhle značce jsem tu už jednou psala, máme od nich už jedny šatičky.

Obchod NILAkids najdete v Korunní 76, poblíž obchodu NILAstore.


Pokud se do obchodu chystáte mrknout, vezměte s sebou taky kamarádku a budete mít pak společně slevu na nákup (na cokoli kromě hraček Plan Toys) - normálně sleva platí jen po předložení letáčku, který dostali zákazníky do schránek, ale teď stačí u pokladny nahlásit, že jste si o akci přečetli na blogu Madame Coquette a dostanete slevu 20% na celý nákup

8 komentářů:

 1. Copak jsou ty botky Kavat? Nejake BF?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem se chtěla zeptat :D vypadají dobře. Jsou alespoň kompromis? Vypadají rozměrově dobře, ale budou asi tužší že?

   Vymazat
  2. Ty Kavat jsou dost tuhé. Ale mají tam perfektní holinky, ty jsou široké i ohebné. :) T.

   Vymazat
 2. Terezko, moc krásný obchůdek! Asi se tam taky vypravím. Včera jsem otevřela novou Maminku a našla dvoustránku o Tobě:) Krásné čtení a mimo jiné mne zaujal šperk ze skleněných korálků. Je krásný, k čemu ho nosíš? A jen tak mimochodem nechceš napsat článek o módě a špercích, které máš ráda?:) Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju. :)
   Ten náhrdelník z foukaného skla se dá nosit skoro ke všemu - jak slavnostně k šatům, tak klidně k džínům a svetru, kterým dodá takovou ženskost. Mám ho hrozně ráda, vypadá jako bubliny z bublifuku. :) A je z borosilikátového skla, takže se jen tak nerozbije. Blog zatím držím jako takový čistě mateřský/baby blog, ale asi se časem zase dostanu i k více ženským tématům. Díky za námět! T.

   Vymazat
  2. Matky preci taky nosi sperky 😉

   Vymazat
  3. Pravda. :) Asi by to bylo hezké nové ozvláštnění blogu. Tak možná s novým rokem. :)

   Vymazat