neděle 20. listopadu 2016

adventní kalendář pro čtenáře ♥


Letos jsem pro své čtenáře poprvé připravila adventní kalendář!
Bude ale trochu jiný, než jsou ty klasické blogerské.
Nechci totiž mít na blogu celý advent denně jen soutěže a nechci, abyste se pod ně museli psát soutěžní komentáře každý den. Zároveň chci ale v průběhu adventu udělat každý den někomu z vás velkou radost.

Takže vám ho rovnou ukážu celý a pokud se vám bude líbit, můžete se jedním komentářem automaticky zúčastnit všech 24 losování, která budou probíhat od 1. do 24.12.2016. Do kalendáře jsem vybrala jen samé krásné věci, které bych si vybrala klidně i pro sebe a své děti, takže doufám, že se mým čtenářům budou líbit a najdete v nich třeba i nějakou inspiraci.


Samotný adventní kalendář je v samostatné záložce pod záhlavím blogu (viz tento obrázek) a tam je také místo, kde nechávejte své soutěžní komentáře (nikoli pod tímto článkem, děkuji!), čtěte prosím pravidla na konci kalendáře, ať víte, jak to bude probíhat a já se už moc těším na losování!

9 komentářů:

 1. Terko, mám moc ráda Váš blog, sleduji ho přes půl roku, což je přesně doba, co jsem se stala mamkou a tudíž i začala hledat rady, tipy a nápady ohledně mateřství a všeho co s ním souvisí. Tady u Vás vždy objevím něco nového a pěkného a moc děkuji, že dál píšete a přispívate novými posty, které dělají radost jistě nejen mně! Krásný předvánoční čas preji❄❄❄

  OdpovědětVymazat
 2. Vás blog sleduji již delší dobu. Chodím se sem odreagovat, pro inspiraci a rady. Váš blog se čte dobře, takže se u něj člověk nenudí a vždy se něco dozví. :) Mám Vás blog moc ráda. :) Přeji mnoho čtenářů i v dalších letech. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné a inspirativní. Moc děkuji a přeji nádherný adventní čas :-) jis1861@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný blog a super soutěž.
  Příjemný předvánoční čas přeji :-)
  nikaphotography@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné tipy na vánoční dárky :) Děkuji. netikova.pavla@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. super kalendář:-) ivana.rubesova@hotmail.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Dobrý den, soutěžní komentáře pište prosím pod adventní kalendář, jak je napsáno v článku, děkuji! :) T.

  OdpovědětVymazat
 8. Těšíme se na otvírání okének :-) ladajecminkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat