čtvrtek 20. října 2016

fashion inspiration / Hey Sugar!


Dneska odpoledne jsem se s dětmi vydala na press preview nových kolekcí české značky Ice Ice Baby do krásné karlínské kavárny Parlor Café, tak tu mám pro vás malou reportáž.
Jejich nová basic kolekce nese název Hey Sugar a jejím hlavním symbolem je obrázek cukrové vaty z rukou ilustrátorky Karolíny Strykové, která nakreslila i další motivy potisků v této kolekci.
Limitovaná edice Mooon je taková elegantnější varianta známého stylu Ice Ice Baby, navíc vyrobená z organických materiálů.
V obou kolekcích najdete jak dětské, tak dámské kousky.

Střídmá barevnost, jednoduché střihy s vtipnými detaily a úžasné přírodní materiály - prostě nádhera a přesně můj styl! Přidávám si dámské šaty na svůj vlastní wishlist! 

Autorky Andrea Beranová a Mária Čulenová si zakládají na lokální výrobě od A do Z - využívají výhradně české látky, tisk i jednotlivé komponenty. 
Vše najdete až do neděle v pop up store v kavárně Parlor Café (Křižíkova 37) a poté na www.iceicebaby.cz.

A HLAVNĚ! 
Hlavně se na Ice Ice Baby a další skvělé značky a obchody přijďte podívat na podzimní dětský festival mini, který se bude konat 25.-27.11. 2016 v Kafkově domě. Bude tam plno novinek, takže si datum zapište do diáře! 
Že jste o festivale nikdy neslyšeli? Mrkněte na mou reportáž z jarního mini

2 komentáře:

  1. Jéé tak ta žůžová se mi líbí! Já koupím určitě kšiltovku, ač nejsem na ty černobílé věci, tak byla suprová a kupodivu se skvěle udržovala čistá...no někomu ve školce se taky zalíbila :/. Tak třeba přikoupím na mini i něco dalšího :D

    OdpovědětVymazat
  2. ty dospelacke saty mam take na wishlistu ... pro me a pro dceru :D

    OdpovědětVymazat