pátek 2. září 2016

tip / ZeměBalíčky


Děsně mě tyhle potravinové balíčky baví. Ráda je sleduju na jiných blozích, ale nikdy jsem se k objednání vlastního neodvážila, protože tuším, že se v nich často najde něco, co člověk nevyužije. Když ale svou vlastní řadu spustila Brána k dětem s názvem ZeměBalíčky, tak jsem neodolala! Objednala jsem balíček Batole (pro děti 1-3 roky) a moc ráda vám tenhle projekt k podpoře zdravé výživy dětí na blogu představím a ukážu vám, co se v našem balíčku všechno skrývalo.


Celý vtip je v tom, že si objednáte balíček (který je samozřejmě cenově výhodný oproti tomu, kdybyste jednotlivé potraviny kupovali zvlášť) a nevíte, co v něm bude. Víte jen, že bude vhodný pro zvolenou věkovou kategorii (mimina od 6 měsíců, děti 1-3 roky nebo dospělí), že bude obsahovat jen zdravé potraviny v bio kvalitě a bez přídatných látek a že bude chuťově rozmanitý. Najdete v něm něco k hlavnímu jídlu, nějaké svačinky či zdravé pamlsky... No pojďte zkrátka kouknout, co bylo v tom našem. :)Je to i taková inspirace při objevování zdravých potravin pro děti. Nebo to může být třeba hezký dárek. Lolu nejvíc potěšily těstoviny ve tvaru Hello Kitty. :D A jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet sladký kuskus od LeGracie, protože jsem o téhle značce zdravých potravin už slyšela a chystala se ji s dětmi vyzkoušet.Pokud vás balíček zaujal, můžete si podobný objednat na eshopu Brány k dětem - KLIK.

3 komentáře:

  1. To rolované ovoce znám z Anglie, je to výborné...a LeGracie se taky chystám vyzkoušet, četla jsem o té značce...tak dík za tip!

    OdpovědětVymazat
  2. Zajímavé. Tak už mi chybí jen to batole:-)

    OdpovědětVymazat