pondělí 12. září 2016

poslední letní dny


Poslední dobou na mě padá děsná únava a celková vyčerpanost. Najednou jsem taková strhaná, vyřízená matka. Věřím ale, že se mi s příchodem podzimu zase uleví (já jsem totiž podzimní člověk!), že je to jen taková blbá fáze.

Poslední letní dny bych momentálně asi trávila zahrabaná v posteli a děti by mi pravděpodobně skákaly po hlavě nebo tak něco, kdyby to bylo jenom na mně.

Mám ale kamarádku, která mi dokáže vždycky v pravou chvíli napsat a vlít do mě trochu nové energie. Ta kamarádka bydlí kousek ode mě, má mini zahrádku ve vnitrobloku a na ní ještě víc mini lavor. Nám to ale bohatě stačí. K tomu mi uvaří kafe a o naprosto bezchybný odpoledne je postaráno! Jedno z těch posledních letních.

Fotky tří nahých zadků cákajících se v lavoru jsme si nechaly pro sebe, ale pár veřejně prezentovatelných fotek přece jen máme. 

(jen fotku se psem jsem fotila já na mobil)

7 komentářů:

 1. Přeju hodně kvalitního odpočinku. Abys měla kde čerpat sílu a energii, když jí tolik vydáváš. Třeba i objevení a odstranění toho, co tě vyčerpává. A nahrazení to tím, co tě nabíjí. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky, taky si užíváme poslední letní. Lola má krásnou panenku .... kde jste koupila? Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme, panenka není Lolinky, ale té druhé holčičky na fotkách - zkusím zjistit od kamarádky, odkud panenku mají. :) Tereza

   Vymazat
 3. Taky je toho na mě někdy moc, už 3 roky v kuse jsem těhotná nebo kojím, teď už ale odstavím druhé dítě a dám si oraz:-) Dnes jsem se zrovna objednala na preventivku, vezmou mi i krev, tak budu vědět, jestli mi něco neschází. Ale na podzim se taky moc těším, ten mi vlije energii do žil:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Holky, já v tom jedu taky. Nevím, jestli mi chybí železo (šidím se s malou na obědech) či co, ale o odběrech už jsem taky uvažovala :-( Tak snad bude všechno, jak má být a je to jen to vedro a ty saláty. Ina

  OdpovědětVymazat
 5. To jsem ráda, že v tom nejsem sama! Takhle unavená jsem za 3,5 roku na mateřský nebyla snad nikdy, ale taky to zatím trochu přičítám tomu vedru, tak snad bude brzy líp! :) T.

  OdpovědětVymazat