středa 21. září 2016

den první / bonjour, Paris!


Tak jsme tu. 
Let byl v pohodě. Alan ho skoro celý prospal.
Na místo jsme dorazili až večer, takže zítra to teprve skutečně vypukne. Ale už byt, ve kterém tu teď bydlíme, mě naladil na francouzskou vlnu.
Bonjour, Paris!9 komentářů:

 1. Téda vy jste cestovatelé! Na jak dlouho tam jste? :) Užívejte podzimní (skoro) dovču! :)
  Míša+Oliver

  OdpovědětVymazat
 2. To je zvláštní, jak mají ty cestovatelské fotky úplně jinou atmosféru! Moc se těším na pokračování ;) Užijte si to!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. že jo! tu atmosféru v nich miluju, když si pak prohlížím fotky zpětně třeba za rok, dva... :) T.

   Vymazat
 3. Jé, do Francie jsem se vždycky chtěla podívat, ale nikdy mě nenapadlo jet s malým dítětem/dětmi. Ale možná se otrkáme a příští rok vytáhneme alespoň paty z domu jinam, než k babičkám :) Je třeba si dávat splnitelné cíle, syn déle než hodinu a půl v autě nevydrží a jaké bude druhé dítě, je jen ve hvězdách. Tak zatím budu cestovat takto virtuálně s vámi. Hlavně, že se vám neztratilo zavazadlo, několik přátel s tím mělo v Paříži nemilou zkušenost. A obdivuji schopnost zabalit na týden jen jednu tašku, já vypadám vždy, jako bychom se stěhovali, i když jedeme jen na víkend na venkov k našim. Jenisa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsme dřív cestovali s hromadou věcí, ale čím víc jsme toho s dětmi už zvládli, tím míň toho vozíme s sebou a zjišťujeme, že vlastně není skoro nic na těch pár dnů potřeba. :) Ale taky jsme se k tomu dopracovali až po pár cestách.

   Já už byla v Paříži letecky asi 10x a kufr mi naštěstí nikdy neztratili, ale ono se tu dá kdyžtak všechno potřebné dokoupit, kdyby došlo na nejhorší, i když je to samozřejmě nemilé...

   Přeji, ať si svůj sen také brzy splníte! :) T.

   Vymazat
 4. Užijte si výlet do Paříže.:-) Francie je můj nesplněný sen.

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný výlet! :) Jinak trošku mimo téma - jak jste spokojeni s kočárkem Bee?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S většinou věcí jsem spokojená, dokonce mě překvapilo, že zvládne i mírný terén (což je u golfek super) a celkově se skvěle ovládá, má prostorný koš a s přídavným madlem od Gesslein je i pro dítě víc pohodlný... My ho brali hlavně proto, že má rostoucí zádovou opěrku (Alan je dost vysoký a na zimu by se nám s fusakem už do jiného kočárku nevešel). Jenže se nám teď u něj rozbila rukojeť... :/ Což jsem teda naštvaná, ale máme ho z bazaru, takže je možné, že už toho třeba dost zažil (i když předchozí majitelé tvrdili, že ho používali minimálně) a snad nám to v servisu opraví. Tak to mě na něm jediné mrzí, za ty prachy bych čekala, že toho vydrží víc, ale jak říkám - možná se mu něco už dřív stalo a proto se teď ta rukojeť rozbila, to prostě už nezjistím.. T.

   Vymazat