úterý 30. srpna 2016

na návštěvě u Lelí


Je to půl roku, co se na blogu objevil článek "Nejsladší místo v Praze", kterým jsem chtěla podpořit svou známou a navíc kolegyni bloggerku a ještě ke všemu famózní cupcake cukrářku Lelí v jejím snu - otevřít si vlastní cupcake obchod.

A víte co? Ten sen se stal skutečností a absolutně nejkrásnější cupcake cukrárna je od včerejška otevřená! Na slavnostní otvíračku jsme se bohužel nedostali, ale dneska jsme si to vynahradili. V obchůdku jsou děti vítané - mají tu dokonce svojí vlastní kuchyňku na hraní a plno dalších her s cukrářskou tématikou. A k famózním cupcakes taky vaří dobré kafe!

Až půjdete kolem Vyšehradské 53, skočte si do Lelí's cupcakes třeba na domácí čokoládový deluxe s mintovým krémem! 

A mimochodem, v Botanické zahradě Univerzity Karlovy, která je nedaleko obchůdku, teď mají bezvadnou výstavu papoušků, dětem se moc líbila!

7 komentářů:

 1. To vypadá úžasně, nejen dobroty, ale i interiér, i kuchyňka ladí s pultem:-) A koukám, že už jste vyměnili Greentom za Bee:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tam nádherné! :)
   Alan už se do Greentoma bohužel nevejde, je nějaký přerostlý... Bee má natahovací zadovou opěrku, tak snad z něj taky nevyroste. T.

   Vymazat
 2. Terezko, to je super, že jste byli papoušky podpořit! :) Budou přístupní až do neděle. Mají tam vesměs opuštěné papoušky, o které se jejich původní majitelé už nechtěli starat... Krásné dny, Iva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivi, dětem se tam opravdu moc líbilo. Ten skleník je pěkný sám o sobě a s papoušky je to bomba. :) T.

   Vymazat
 3. Teď koukám na ty fotky na pc...a Lolinka ty dlooouhatánský vlasy???? :-O Pecka! Hrozně vyrostla :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Má dlouhatánské, ale řídké po mně... :/ Za to Alan by mohl vlasy i rozdávat. :D T.

   Vymazat
 4. JE to tam opravdu krásné a cupcakes jsou výborné :) S přítelem jsme tam nedávno taky zamířili (kdyžtaak jsem o tom také psala článek :))

  OdpovědětVymazat