pondělí 29. srpna 2016

GA / první školní outfit!


A je to tady - finálová rovinka pro všechny školáčky a předškoláčky. Ve čtvrtek to vypukne!
Možná už svým malým velkým človíčkům chystáte outfit na první školní den, možná si ho při tom těšení chystají i sami (je to dobrá motivace!).

Mám tu pro vás jeden návrh!
Pošlete mi do 5.9.2016 fotku, jak jste šli oblečení první den do školy nebo školky (může na ní být buď jen dítě, nebo s maminkou či tatínkem, nebo klidně jen maminčin/tatínkův outfit na tu velkou slávu jejich drobka) na email tereza@madamecoquette.cz, do předmětu napište "Back to school". Já pak vyberu jeden nejoriginálnější outfit a ten získá voucher v hodnotě 1500,- do obchodu Zoot.cz! Dalších 5 vybraných outfitů získá školní penál od britské značky Tom Joule. Nejhezčí outfity vyhlásím a jejich fotografie zveřejním po 5.9.2016 na facebooku! A moc se těším na módní inspiraci od vás a vašich dětí! 


Všem školáčkům i předškoláčkům přeji šťastné vykročení do nového školního roku a celý rok plný prima zážitků! K inspiraci na školní outfity můžete kouknout do obchodu Zoot.cz - a nezapomeňte, že až do 7.9.2016 můžete využít 10% slevový kód MADAMECOQUETTE na téměř veškerý sortiment (mimo již zlevněné zboží a kolekci Dobro).

Žádné komentáře:

Okomentovat