sobota 13. srpna 2016

fotím / veliké srdce kocouří


Někdy mě docela děsí, jak málo času mám na zachycení některých okamžiků dětství Loly a Alana. Jsem v poslední době celkem unavená a často se mi nechce vytahovat a nastavovat foťák, i když nastane nějaká chvíle, kterou bych zdokumentovat chtěla. Řeknu si: tak příště. Jenže ty děti se mění každý týden. Za chvilku je všechno zase jiné a někdy žádné další příště už není.

Už dlouho jsem chtěla zdokumentovat jejich vztah s Vinckem. A jeho s nimi. Lola na kocourovi hodně visí, možná pro ni tyhle fotky jednou budou důležité.

Ale asi jsem fakt hodně unavená. Prvních několik fotek vůbec nevyšlo, protože jsem si zapomněla přenastavit foťák z venku. A na těch dalších jsem se utvrdila, že mi momentálně koordinace oko-ruka funguje s dost velkým zpožděním. :D Ale aspoň něco. Třeba se příště povedou nějaké další. Příště. :)

12 komentářů:

 1. Já myslím, že jdou nádherné! Nejsem fotograf profesionál, ale podle mne mají přesně to, co fotografie mít mají - kouzlo okamžiku :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádhera!!! A kde dnes byl? Vůbec jsem ho neviděla ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ho často nemůžu vůbec najít, má svoje schovky. :)

   Vymazat
 3. Krasne fotky Terezko. Je v nich sila okamziku. A prejeme Alankovi krasny zitrejsi svatek.

  OdpovědětVymazat
 4. Fotky jsou moc krásné, ale takové budou i Lolinčiny vzpomínky:-) Taky mám občas záchvaty focení, ale jindy si řeknu, že stačí si ty děti prostě užít a všechno si vrýt do srdce. Tak užívej a hlavně odpočívej!

  OdpovědětVymazat
 5. nádherné fotky :) to kamarádství dětí a zvířat je milé.

  OdpovědětVymazat
 6. Ode mě všechny děti v naší rodině vždycky měli kočku, za kterou (ještě sotva) běhali a volali "čiči-čiči", jako jedno z prvních srozumitelných "slov". Akorát náš kocour bohužel už ve dvou letech zemřel na selhání ledvin, protože nám nikdo, ani veterinář, neporadil jak vykastrovaného kocoura žijícího výhradně v bytě správně krmit a všichni jsme to tehdy nesli špatně. Teď už ale máme kočku jedenáct let a nastoupila na ni další generace :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné fotky. Můžete mi prozradit, čím fotíte (foťák i objektiv) ? Díky Katka

  OdpovědětVymazat