neděle 21. srpna 2016

fashion inspiration / back to school


Dnes Alanův žraločí outfit. A Lolinčin takový školní.
1. září se blíží, tak se můžete inspirovat!

Lola jde ale poprvé do školky už zítra. Balí batůžek a nemůže se dočkat. Tak pevně doufám, že ji její odhodlání před branou školky neopustí. Držte nám palce!

*
Lola: kardigan a šortky - Shark in the park, boty - Tikki
Alan: mikina a tepláčky - Shark in the park, boty - Rileyroos, šála - Lamama


5 komentářů:

 1. Držíme držíme veľmi .....

  OdpovědětVymazat
 2. Tak at to date - obe. Ale pokud je Lola odhodlana, vyjde to;-). Maminka bude urcite trpet vic, i kdyz si casem zvykne. M.

  OdpovědětVymazat
 3. Syn byl také odhodlaný, strašně se těšil do kolektivu, na děti. První návštěva na nečisto proběhla úžasně, ani jsem ho nemohla dostat ze školky pryč. První dny byly úžasné, plné nadšení. Pak mu asi hračky, prostředí a dopolední harmonogram zevšednil, nevím.. ale přišly slzy, věty typu 'maminko, zítra do školky nepůjdu viď' a když viděl děti (školku) v parku hned natahoval... To trvalo asi 14 dní. Už skoro jsem byla odhodlaná syna ze školky odvolat, protože naším důvodem - proč do školky začal chodit - byla právě společnost dětí, které má rád. A to začínal postrádat... No zkrátím to, chtělo to čas a hlavně, ráno jsem syna nemohla vyprovázet já, ale manžel. S ním totiž při jeho odchodu neplakal. Věděl, že tatínek každé ráno odchází do práce, ale vždycky večer přijde. U mne tohle neznal, proto asi to těžké loučení.. Sedlo si to a zase začal mít školku rád a těšil se tam. Tak držím palce, ať Lole nadšení vydrží a kdyby ne, může se to do pár dní či týdnů opět v dobré změnit :-) Hodně záleží na učitelkách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lola bude chodit zatím jen jednou, maximálně 2x týdně dopoledne do dětské skupiny - je tam stále stejná učitelka a je bezvadná, Lole se tam nanečisto taky moc líbilo... Ale ona je zase taková, že si to snadno rozmyslí... Taky jsme do toho stejně jako vy šli jen kvůli kolektivu a že si o to Lola sama řekla. Vodit ji bude taky táta, jen zítra jdu já. Tak snad to klapne. A děkuju moc za zkušenost. :)

   Vymazat
 4. moc na vas myslim, je to velky krok ... at uz je opravdu "zrala" a ve skolce se ji libi!

  OdpovědětVymazat