středa 6. července 2016

den jedenáctý / Capri


Ráno trajektem z Neapole na ostrov Capri.
Tam dvouhodinová okružní plavba kolem celého ostrova, pohled do některých jeskyní, města, skály. Alánek to celé prospal (vlny a motor lodi jsou děsně uspávací kombinace), Lola měla jeden ze svých nej zážitků na dovolené. Pořád chce plout na lodích. A tahle byla konečně taková "opravdová".
Po plavbě jsme vyjeli lanovkou do města Capri.
Pak zase lanovkou zpátky dolů, na trajekt a zpátky do Neapole. 

ráno "doma" před odjezdem do přístavu

na trajektu

okružní plavba kolem ostrova Caprilanovka
7 komentářů:

 1. Capri byla naše svatební cesta. A pak jsme tam byli ještě jednou. Jedno z nejkrásnějších míst, co jsem kdy viděla. Ach...

  OdpovědětVymazat
 2. Chtěla bych být Lola ❤️ Závidím jí to cestování v tak útlém věku ☀️

  OdpovědětVymazat
 3. Krása, obeplouvání ostrovů je krásný zážitek.

  OdpovědětVymazat
 4. Porad se opakuji - nadherne zabery kouzelnych mist, ta voda! Mejte se. M.

  OdpovědětVymazat
 5. To je paráda! Jste odvážní, klobouk dolů! Já jsem zatím na loď s Tobíkem nesebrala odvahu, Kamil mě pořád přemlouvá.. přijde mi to brzo i s vestou.. kdyby náhodou.. Vodu miluju, ale mám z ní respekt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alan byl připoutaný v kočárku (a celé to nakonec prospal), ale kdybychom museli být na lodi bez kočárku, taky bych s Alanem byla trochu nervózní, on je děsný drak. Ale s vestou bych to s ním dala. Nicméně z kočárku prostě nevyleze.
   Lolinka už je velká a v tomto ohledu i ukázněná. Vestu jsme měli s sebou, že jí ji kdyžtak dáme, ale nakonec to nebylo potřeba, ono to není zas tak jednoduché z té lodi vypadnout. (pro větší děti, které neskáčou všude střemhlav :D ) T.

   Vymazat