sobota 9. července 2016

den čtrnáctý / 2 000 m.n.m.


Z 1800 m.n.m. jsme vyjeli lanovkou na piknik ještě o kousek výš.
Prosklená lanovka - zážitek pro obě děti.
Příroda, hory, zvířata a navíc tak krásné počasí, ty vyhlídky!
Poslední den.
Tak tedy sbohem, Itálie. Nějak rychle to uteklo. :)
A zítra ráno zase domů!
14 komentářů:

 1. Dobrý vecer :-) ta cesta je super!! Chystáme se s o mesic mladším synem take autem na delsi cestu. Ale resim jidlo.. Muzu se zeptat, jak to řešíte? Mate předpokládám nakoupené hotove jidlo ve sklenice a nekde ohřejete cestou, ale kde? Na pumpe, v restauraci, nebo mate nejakou cestovní ohřívačku? Ptam se jak blbec, ale ja jsem takova nepraktická.. Moc dekuji!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme! :)
   V létě a horku daleko víc jíme všichni studená jídla, hlavně hodně ovoce a zeleniny, jogurty, pečivo... a tak různě, třeba i ovocné přesnídávky, které se neohřívají. Teplé míváme spíš až večeře, což už jsme většinou v nebo kolem hotelu a dá se ohřát v pohodě. Jinak ve většině restaurací skleničku ochotně ohřejí. Alan ale žije stále hlavně z mléka, takže o to to je s ním jednodušší. T.

   Vymazat
 2. Krásné, hory v létě miluju..už se těším na naše srpnová dobrodružství v Rakousku.
  Nějak rychle to uteklo i když věřím, že budete mit na co vzpomínat �� Šťastnou cestu přeji Bára

  OdpovědětVymazat
 3. Teri chci se zeptat jak jste trasu plánovali? Znali jste ty místa předtím, ubytování, cestu, trajekty atk? Díky M. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plánovali jsme si skoro všechno předem, rezervovali hotely i trajekty, jen asi poslední 4 dny jsme plánovali a vymýšleli až po cestě. Ty trajekty nejezdí často a jsou dost obsazené, takže by to ani na poslední chvíli asi moc nešlo, i když jsme chvilku přemýšleli, že pojedeme úplně na blind... Ale to asi až budou děti trochu větší. :) T.

   Vymazat
  2. vypadá to báječně, já plánuji něco podobného na příští rok a ráda bych se zeptala, odkud jste čerpali inspiraci, máte nějaké zdroje k doporučení? případně budete zveřejňovat detailnější cestopis. díky moc!

   Vymazat
  3. Vybírali jsme trasu tak, aby byly přejezdy tak akorát dlouhé (nebo zábavné - třeba ty trajekty :) - ale jinak jsme si to plánovali sami, jen jsme koukali do různých internetových průvodců, co je v Itálii všechno zajímavé, co by nás asi tak nejvíc zaujalo... A jinak jsme vybírali třeba ty zastrčené pláže podle google maps, kde jsou vidět fotky ze satelitu. Nějaký článek k tomu ještě budu psát, ale ještě přesně nevím, co všechno do něj dám. Tereza

   Vymazat
 4. Každé ráno jsem se zatajeným dechem zadávala www.madamecoquette.cz a těšila se na "zpravodajství" z dovolené - bylo to úžasné, nádherné fotky :) Je mi líto s Váma, že už odjíždíte :( Šťastnou cestu domů a těším se na další dobrodružství :)

  OdpovědětVymazat
 5. Terezko! Díky moc za sdílení!! Měli jste se/máte se prostě nádherně:)!!
  A šťastnou cestu domů!

  OdpovědětVymazat
 6. Tak nevím, jestli tohle nakonec není ještě větší krása než moře, nádhera! :)

  OdpovědětVymazat