pondělí 20. června 2016

pozvánka / Prague Fashion Market


tento pátek a sobotu se bude konat obrovská přehlídka autorské módy a designu ze všech koutů České a Slovenské republiky! Na náplavce (na smíchovské straně) se objeví kolem 150 stánků nezávislých tvůrců, mezi kterými najdete i velké množství dětských značek, a také Local Food Market - tedy výběr toho nejlepšího z lokálního občerstvení. 

A co z té dětské části fashion marketu určitě nevynechejte? Objevila jsem tu plno novinek, které z jiných marketů ještě neznám!

---

Ano, už kvůli názvu značky si tady prostě musíme něco pořídit! :)
Lola & Dodo šije a plete designové funkční oblečení pro děti. Líbí se mi moc!---
2) ZÍZÍ

Tak sem se taky těším, protože jsem tuhle značku objevila už před pár týdny a chci ji vidět naživo! Takové vzory dětských bodýček se totiž jen tak nevidí. U nás už sice body nikdo nenosí, ale koukneme třeba na krásné tepláčky a sady čepic s tunelovými šálami.---

Tohle místo bude na Prague Fashion Marketu povinná zastávka pro všechny maminky. Plné šrajtofle s sebou - tady totiž budete strašně utrácet, tomu se nedá odolat.---

Tahle značka je pro mě úplná novinka, ale hned jsem si ji zamilovala. Česká rodinná firma vyrábějící košile, košilky a šaty s nádechem starých časů a lidové tradice. V jednoduchosti opravdu je krása.


---
Vstupné je zdarma! A samozřejmě si tu na své přijdou nejen děti, ale i maminky a tatínci, pro které tu bude ještě daleko víc stánků s oblečením a doplňky, než těch dětských.
Přehled všech vystavujících designérů najdete tady - KLIK. Možná budete stejně jako já překvapeni, kolik novinek nás na letošních Prague Fashion Marketu čeká a že tu budou zase úplně jiní tvůrci, než na podobných marketech obvykle potkáváme. Úžasné, fandím všem!

A taky se stavte v Hvězdném bazaru. Je to charitativní second-hand, který podporují známé osobnosti i široká veřejnost a slouží jako tréningové pracoviště pro mladé vozíčkáře po úraze s poraněním míchy.

2 komentáře:

 1. Zízí náhodou znám a můžu doporučit, pár věcí jsem objednavala a jsou skvělé, jak materiál, vzory, tak zpracování :)
  A body stále nosíme :) a doufám, ze dlouho ještě budem, nějak mi to k plence přijde fajn. Ale doufám, že po létě bude malej již bez plenky :-D
  Prahu máme trochu z ruky, ale hrozně by mě to lákalo, se na akci podívat, tak možná bude výlet :)
  Marcela

  OdpovědětVymazat
 2. Ric Pic můžu jen doporučit, šije nádherně!

  OdpovědětVymazat