úterý 28. června 2016

den třetí / Pisa a Tirrenia


Pisa je kromě známé šikmé věže (u které je trochu problém se normálně vyfotit bez toho, abyste měli v pozadí fotografie někoho "podpírajícího" věž :D ) hlavně krásné město dýchající takovou pravou italskou atmosférou. 
Nedaleká pláž Tirrenia původně nebyla v plánu cesty, ale bylo zkrátka strašné horko, tak jsme se nejdřív jeli zchladit. :)11 komentářů:

 1. Paráda😊 Má s sebou Lola foťák? L

  OdpovědětVymazat
 2. :) pravá Italka v overalu ;) užívejte!

  OdpovědětVymazat
 3. Nádhera Terezko!
  Tak trochu závidiím...já musím trávit léto povinně ležmo :-(.
  Užívejte:-)!!

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ta vaše princezna v overalu - obzvláště se sklenkou v ruce, to je modelka ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Malá je parádnice:-) Krásné fotky. L.

  OdpovědětVymazat
 6. Alánek působí na fotkách o dost starší, než je. Máte z nich už prima parťáky, co? Ješiš, to je sen! Snad se nám jednou taky poštěstí a budeme moc takhle procestovat Toskánsko. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj, Toskánsko jsme před několika lety také procestovali a byli jsme nadšení. Pokud budete mít cestu, navštivte určitě Sienu. Zeptám se ještě - kde nocujete? Máte stan? Nebo máte dopředu již něco zamluveného, či zkoušíte na blind na místě? Dosud jsme s malými dětmi v zahraničí cestovali pouze tak, že jsme měli jedno stanoviště a odtud hvězdicovité výlety. Ale časem bychom i nějaký "puťák", tak by mě zajímaly zkušenosti. A třeba právě v Itálii, protože ji máme oblíbenou. Díky. Markéta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máme dopředu zamluvené hotely, penziony, apartmány... co jsme kde našli, a naplánovanou přesnou cestu. Přemýšleli jsme, že pojedeme na blind, ale s dětma jsme si ještě netroufli, kdyby někdy vyšlo nějaké echt blbé spaní nebo tak... Tak to raději až budou starší. :) T.

   Vymazat
 8. super fotky, hned bych jela taky, ale musíme to nechat na příští rok. letos v létě se prostě bude zase rodit :D
  jinak Lola je boží, vysloveně kavárenský typ :)
  užívejte vlaďka

  OdpovědětVymazat