čtvrtek 23. června 2016

Alánek a 1. svíčka na dortu


Slíbená malá fotoreportáž z oslavy Alánkových 1. narozenin. 

10 komentářů:

 1. áááá, výborně, dort k prvním narozeninám :-D jaký je to tentokrát :-) už jsem si jednou inspiraci od tebe brala, stejný, jako dostala Lola, to není, ne?

  OdpovědětVymazat
 2. Alánek je fešák! Krásná oslava. Jak se osvědčili pěnové kostky? Také jsem po nich pokukovala na feedu. R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já je koupila dětem do vany, strašně se jim to oběma líbí, ale nečekala jsem, že budou tak velké. Když si je naházej do vany všechny, tak jim koukaj jenom hlavy mezi kostkama. :D :D Mohly by být klidně menší, no ale hlavně, že se děti baví. Jen asi zredukuju dostupný počet kostek u vany. :D T.

   Vymazat
 3. Alánkovi všechno nejlepší! My jsem k druhým narozeninám kupovali barevná písmena a číslice do vany, ale ocení to až teď skoro o rok později. U nás jsou do vany pořád nejpopulárnější takové ty klasické české plastové hračky s velkýma očima (žába, ryba, velryba, kachna a delfín).

  Opravdu krásná výzdoba, ale nejúžasnější jsou vždycky smějící se děti.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc se mi líbí foto-detail "nožky a koloběžky"
  Narazila jsem na váš blog nedávno, když jsem hledala recept na dort pro novo-batole.
  1.jsem teda viděla verzi na mamince.cz, kde jste upozornila na vaše autorství včetně uvedení adresy madamecoquette a od tý doby koukam k vám :)

  Dort jsem udělala. A mimochodem: Dost chutnal i prababičce s diabetem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem moc ráda, že tam ten můj komentář k něčemu byl. :) Recept na dort už je na blogu dlouho a přivedl sem plno lidí, takže je bohužel už několikrát zkopírován a přivlastňován jinde... :/ Moc děkuji za vaši přízeň! :) Tereza

   Vymazat