pátek 20. května 2016

ootd / urban fashion story


Když jsem byla malá, měli jsme doma psa a kočku. Když byli oba dva doma, pořád si spolu hráli, tulili se k sobě, pospávali společně na gauči. Jakmile se ale potkali náhodou někde venku, probudili se v nich ty kočko-psí pudy a div se navzájem nezabili.
Moje děti maj taky takový kočko-psí pudy, ale projevujou se naopak doma. Tam mám co dělat, aby se vzájemně nezabili. A venku to vypadá takhle. (teda samozřejmě ne stále, ale když už, tak si to pak pamatuju děsně dlouho, musim to vyfotit a všem ukázat :D ).

***
Obě děti jsou komplet (kromě bot) oblečené z nejlepšího dětského internetového sekáče Brumla.cz, ve kterém nakupuji už čtvrtým rokem a absolutní většina oblečení, na které se mě často ptáte, je právě odtud - a víte proč máte nakupovat v sekáči? Nízká cena je jen jeden z bonusů sekáčového oblečení, více čtěte tu - KLIK - tak buďte cool a lovte v sekáčích! 

dnes se hraje o 3 poukázky do Dara Bags! :)

3 komentáře:

  1. Miláčkové. Teri, krásně fotíte.

    OdpovědětVymazat
  2. krásné! souhlasím, taky mám pocit, že se naše děti venku "mají víc rády" :) a vlastně jinde ani už dětské oblečení nekupuji, než na brumlovi, je nejlepší!

    OdpovědětVymazat