neděle 15. května 2016

GA / balíček instruktážních videí k vaničkování miminek


Vanda Schreierová je instruktorka kojeneckého plavání a laktační poradkyně, která pořádá kurzy vaničkování pro maminky a miminka u nich doma a věnuje se také problematice správné manipulace s miminkem. 
Pro maminky, které nemohou absolvovat lekci přímo s instruktorkou doma natočila Vanda sérii instruktážních videí, které vás o vaničkování a manipulaci s miminkem při něm naučí úplně všechno. Měla jsem možnost videa shlédnou a tak mohu potvrdit, že jsou opravdu velmi názorná a dobře pochopitelná.

Vše o vaničkování a jeho pozitivech si můžete přečíst na stránkách www.vanickovani.cz.


Vanda mi pro vás věnovala jeden balíček devíti instruktážních videí v hodnotě 1000,- a k němu sadu vanolepek!
Je to krásný dárek pro maminku s malým miminkem nebo nastávající maminku, vaničkování je možné doma praktikovat od chvíle, kdy se miminku zahojí pupík.

Pokud chcete zkusit štěstí a balíček vyhrát pro sebe nebo třeba pro svou kamarádku, odpovězte na otázku: 
Co jsou to vanolepky? :)
Odpověď hledejte na stránkách www.vanickovani.cz nebo FB stránce Péče o miminko - vaničkování, napište mi ji do komentáře spolu se svým jménem a emailem, na kterém budete v případě výhry k zastižení. Soutěžit budeme do soboty 21.5.2016!

Pokud chcete být do slosování zařazeni dvakrát, můžete nechat komentář pod tímto postem i u mě na facebooku (na FB NENÍ nutné psát do komentáře email!)

36 komentářů:

 1. Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky.
  ludinova.lenka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky. (Vanolepky jsou pěnové samolepky na vanu)
  Lucia Šebová, luccianka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Najlepsia hracka do vane pre babatko ;)
  Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky.
  jana.fottova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrý den, vanolepky jsou nejlepší hračka pro malé miminko a batole do vany! ;-)
  Nela Kubasová, nela.kubasova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Vanolepky jsou nejlepší hračka nejen do vany, ale třeba i do kočárku :-) Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky. Kateřina Kukučková k.kukuckova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Vanolepky jsou plavecke pomucky,ktere zprijemnuji chvilky miminku ve vanicce nebo v bazenu.Slouzi na hrani i vyuku.Daji se nalepit na okraj vanicky nebo je mimco muze uchopit��
  Zuzana Kaderabkova
  kralovazuz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky.kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Vanolepky jsou nejlepší hračka pro malé miminko a batole do vany.
  Jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjejí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky.
  Vhodné od 3. měsíce věku miminka.
  janakmenova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Vanolepky jsou uzasnym pomocnikem,ktery zprijemni vanickovani miminku. Jsou lehce uchopitelne pro miminko,ktere si tim rozviji jemnou motoriku. Miminku zprijemni vanickovani i kdyz se jen nalepi na vanu :-)
  Veronika.slehova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky. saui.dj@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Vanolepky jsou plavecke pomucky,ktere zprijemnuji chvilky miminku ve vanicce nebo v bazenu.Slouzi na hrani i vyuku, dají se také nalepit na okraj vanicky. Plavou na vode.
  Martina Pintova
  m.pintova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Vanolepky jsou hračky z měkké pěnové hmoty různých tvarů ( např. zvířátka, číslice). Jsou lehké, měkké, ideální pro malé prcky :-) Kačka .. katerina.rajecko@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Vanolepky jsou mekke, lehke hracky "samolepky" do vany (take funguji jako plavecke pomucky) z penove hmoty. Lze je nalepit na vanu nebo kachlicky v koupelne. Mimco je snadno drzi a hraje si s nimi.
  Anna Zednikova
  Zedanka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny.
  suezi@email.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Super hračka pro děti do vany, která se dá využít i jako učící pomůcka při vaničkování :)
  "Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky."
  zuuuzinka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. My jim říkáme vodolepky, a lepíme si je po kachličkách a vaně :)! Jsou z pěnovky.. misha88@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Vanolepky jsou male, lehke hracky ruznych tvaru (zviratka, cislice...) z penove hmoty. Jdou nalepit na vanu nebo obklady a plavou na vode. Dite je muze diky sve velikosti snadno drzet a hrat si s nimi a ucit se. Cim vic, tim lip, at je v koupelne veselo... :)
  kluckova.veronika@email.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Krásná GA! Vaničkolepky... my jim říkáme vodolepky a naše dcera je zbožňuje ... a myslím, že naše budoucí mimino si je také oblíbí :) fetrova.petra@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. Opakování, matka moudrosti :)) Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky. veronika.palosova@gmail.com, hezký den

  OdpovědětVymazat
 20. Vanolepky jsou pěnové samolepky do vany, umí plavat na vodě a mým dětem náramně chutnají :-).
  iveta-kubatova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky.
  Míša Vávrová
  Michaela.kmoskova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky.bysver@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Vanolepky jsou lehké hračky, které miminko snadno chytí do ručičky. Prcek si s nimi ve vaně hraje a zároveň tak rozvíjí jemnou motoriku. Plavou na vodě a drží "nalepené“ na kraji vany či na kachličkách.
  slavjankabiela@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 24. Hravá dekorace do vany pro rozvoj lehké motoriky, plave, ale dá se i nalepit na vanu/kachlicky...
  Vypadají suprově :)

  Marketa.potuznikova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky.
  jaroslava.hreskova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. "Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky."
  Katka Rudleová
  k.fleky@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Hračky z pěnové hmoty, co drží na vaně. :) Hana hana.dlouha125@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Jsou to dekorace/hračky z pěnovky, co plavou ve vodě a lze je "nalepit" na kachličky a vanu. Pro dítě ideální na rozvíjení jemné motoriky. Tahle GA je opravdu moc krásná :)

  veronikamachurova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 29. Vodolepky jsou "hracky" (nejen) do vany ve tvaru zviratek/dopr.prostredku/cisel atd., ktere zaujmou uz nejmensi svoji barevnosti/ lehkosti/ snadnym drzenim. Pouzivaji se pri vanickovani;)
  zuzka@cuteshop.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Vodolepky jsou tvary vyřezané z pěnovky, které plavou na vodě nebo drží nalepené na vaně a jsou skvělou hračkou a pomůckou do vany pro nejmenší i ty trošku větší ;-) gabriela.humpolova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Vanolepky - speciální hračky do vody, pomáhají rozvíjet zájem miminek při vaničkování, lze je opakovaně nalepit na vanu či kachličky a různě přemisťovat.
  peti.dvorakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 32. Tak my vanolepky známe spíš jako vodolepky a jsou to hračky do vody, které jsou lehké, takže plavou, dítě je snadno chytne a dají se parádně nalepit na kraj vany nebo bazénu. Takže navíc skvělá dekorace:-) káča
  kacakalousek@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 33. Vanolepky jsou nejoblíbenější hračkou dcerky."Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky." Jana
  holubova.j@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 34. První a nejoblíbenější hračka dcery."Vanolepky jsou lehké, mají šikovnou velikost, jsou tenké a miminko je snadno chytí do ručičky. Rozvíjí jemnou motoriku dítěte a zároveň jsou hravou dekorací do koupelny. Plavou na vodě a dají se „nalepit“ na kraj vany či kachličky." Jana
  holubova.j@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. Vanolepky jsou penove hracky, ktere se daji nalepit na vanu ci kachliky nebo se nechaji plout po hladine. Miminko si s mimi muze hrat, rozviji se tak jeho motorika.
  KremlackovaZ (zavinac) seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Nejlepší hračka pro malé miminko a batole do vany. Jsou to pěnové hračky, které se dají nalepit na vanu. Když se dítě koupe, může si s nimi hrát nebo je nechat volně plavat na hladině.
  Lucie Kociánová. lucka.kocianova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat