neděle 8. května 2016

anketa MAMAblog roku 2016


Přeju vám všem krásný den matek!

Ještě k němu dnes později jeden malý článek uveřejním, ale nejdřív bych vás chtěla o něco poprosit. Ode dneška do Dne dětí (1.6.2016) probíhá anketa MAMAblog roku 2016, do které jsem byla nominovaná. Budu moc ráda za váš hlas a podporu!!!
(a pokud se ke mně chodíte inspirovat opravdu rádi, tak klidně i více hlasů - hlasovat můžete totiž jedenkrát denně až do 1.6. a každý den získá jeden hlasující také nějakou pěknou výhru).

Seznam nominovaných blogů najdete TADY (já patřím do kategorie Lifestyle).
A taky se podívejte, co všechno můžete hlasováním vyhrát - klik.

-> HLASOVAT

(kvůli systému je ve formuláři nutné vyplnit hlasování pro obě kategorie, pokud chcete ale hlasovat jen v jedné, stačí do druhé kolonky napsat "ne" nebo "nehlasuji")

Děkuji moc za podporu! 

14 komentářů:

 1. Hlasovat budu určitě každý den, protože Tvůj naprosto originální blog úplně miluju !!!! Kačka :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Máš to tam, kočko. Zasloužila by sis to!

  OdpovědětVymazat
 3. Terezko, drzim palce. Hlas kazdy den od nas mas jisty.

  OdpovědětVymazat
 4. Teri hlasovat budu určitě co nejčastěji, kdykoli si vzpomenu, protože na Tvém blogu jsem závislá. Hned ráno kolikrát ještě z postele mrkám z mobilu co nového :-) moc nekomentuju, ale čtu a prohlížím uplně vše co píšeš a fotíš. A doma máme minimálně 15 věcí, které si na blogu někdy dávala k inspiraci. Fandím Ti.

  OdpovědětVymazat
 5. Přidávám se k ostatním! Váš blog je unikátní a opravdu inspirativní po všech stránkách! Takže naše hlasy patří Vám Terezko!

  OdpovědětVymazat