neděle 3. dubna 2016

festival mini / Moles in Holes


Už ve středu to vypukne!
Přináším vám další inspiraci k festivalu mini a pozor - na konci článků najdete také vyhlášení výherce o rodinnou vstupenku!

Takže dnes o Moles in Holes, značce autorských hraček, razítek a papírových dekorací, která mě vážně zaujala. Až tak, že jsem poprosila jednu z autorek o kratičký rozhovor o tom, kdo za touhle osobitou značkou stojí a co pro ně jejich tvorba znamená.

právě na tyhle kreativní razítkové sady se opravdu těším! všimněte si, že třeba medvěda netvoří jedno razítko, ale několik - můžete ho tedy doslova uvést do pohybu a vyrobit si třeba zajímavý balící papír.

libo výlet do lesa nebo na ryby?


MC: "Kdo stojí za Moles in Holes?"
Tereza Šedivá: "Dvě ilustrátorky, kamarádky ze studií, Tereza & Momo (Tereza Šedivá, Momoko Kudo)."

MC: "Jak byste krátce charakterizovala vaši tvorbu?"
TŠ: "Charakterizovat vlastní tvorbu v pár řádcích je nesmírně těžký úkol. Je to intuitivní proces - způsob, jakým zhmotňujeme naše vnitřní světy a uspokojujeme potřeby dítěte v nás. Ony potřeby jsou pak to, co naši tvorbu definuje. Z vizuálního hlediska je pro nás charakteristická práce s texturami - patrná jak v použitých materiálech při tvorbě hraček/doplňků, tak v našich ilustracích."

MC: "Na co se můžeme na festivalu mini těšit?"
TŠ: "Na festivalu představíme pár novinek včetně zbrusu nových razítek, pohyblivých přání,  a možná přijde i jednorožec..."


♥ ♥ 

a rodinnou vstupenku na festival vyhrává Adéla Barešová

více informací k festivalu a celý program najdete na www.festivalmini.cz

5 komentářů:

 1. Jé Terka byla moje spolužačka, svět je malej...!

  OdpovědětVymazat
 2. Moles in Holes jsou super! Jejich tvorba mě přímo uchvátila! Moc se mi líbí rybářská sada a nová razítka budou také určitě úchvatná,..na festival se bohužel nedostanu :-(, tak někdy příště..
  Díky za report! Zdraví Iveta

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné věcičky... Bohužel na festival se nedostanu a tak se ptám, dají se někde jinde než na festivalu pořídit věcičky od Moles in Holes? Děkuji za typ, Danka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě nemají v provozu eshop, takže zatím je můžete zkontaktovat buď přes facebook: https://www.facebook.com/molesinholes nebo na emailu info@molesinholes.com :) T.

   Vymazat
  2. moc děkuju :-) D.

   Vymazat