sobota 5. března 2016

pandí párty / přípravy #3Pravidelná víkendová rubrika z příprav narozenin! 
Dnes odpoledne jsem si zase vyzkoušela nějaké nové fígle na plotru Silhouette Portrait a vyrobila Lolince na narozeninovou oslavu pandí girlandu a krabičku na sladkosti na sweet bar.


Girlanda je vyráběná z černé čtvrtky a bílé a růžové samolepící fólie. Poprvé jsem si vyzkoušela taky přenosovou fólii, což je naprosto geniální věc. Samolebící fólie se totiž může docela snadno kroutit, pokud jsou vyřezané části tenké. S přenosovou fólií nemá šanci ztratit tvar. Pandy jsou taky vyřezané do černé samolepící fólie, ale později mi došlo, že jsem je mohla vyřezat rovnou do toho bílého kolečka (když je podklad černý). No, chybama se člověk učí, jsem začátečník. :)Ze Silhouette Store (dostupný z programu Silhouette Studio, který je součástí plotru) jsem si stáhla šablonu na papírovou narozeninovou krabičku (asi za 99 centů) a jen ji na plotru vyřezala do černé čtvrtky a složila. Samozřejmě ale nesmí chybět panda! :) Vyřezaná do samolepící bílé fólie a nalepená na krabičku s pomocí přenosové fólie.
(mimochodem, jeden kousek přenosové fólie je možné použít víckrát)Tohle bych klidně mohla dělat celé dny! :)

10 komentářů:

 1. Proste dokonale, nenapadlo by me, co všechno s tím jde vyrobit...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to jsem ještě zjistila, že to umí i razítka!! Akorát na to nemám materiál, tak si ho půjdu v týdnu sehnat a příští víkend budou razítka. :) T.

   Vymazat
 2. Moc pekne, ale casove asi hodne narocne, ze? :-( Jako vsechny tyhla uzasne cinnosti:-). Krasa. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak co, třeba ta krabička je raz dva, u těch hotových věcí to není žádná věda. Ta girlanda mi trvala dýl, protože jsem to taky nejdřív musela vůbec vymyslet, jak to má vypadat, z čeho co udělám... Jinak to vlastní tvoření už je celkem šup šup, většinu práce udělaá plotr. :) A je to takovej relax pro mě. T.

   Vymazat
 3. Krasa! Docela me to navnadilo ;). Muzu se zeptat, kde kupujete samolepici folie? Diky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fólie jsou odsud: http://www.forart.cz/VINYL-FOLIE-9-a-12-62731
   Ale myslím, že by se dali sehnat i v nějakých výtvarných potřebách. Tereza

   Vymazat