čtvrtek 10. března 2016

do knihovničky / časopis Raketa


Už jste viděli novou Raketu?
Je na téma Mláďata a jako novinka je její součástí i sešit pro nejmenší (čili konečně něco i pro nás!). Raketa je podle mě nejlepší současný časopis pro děti, obsahová stránka je vždycky zajímavá a ta výtvarná! Ta je prakticky dokonalá. 
Škoda, že vychází jen 4x ročně, ale aspoň se dá kupovat i do zásoby/do knihovničky, když máte mladší děti. Kupujete dětem nějaké časopisy? A máte nějaké další zajímavé tipy (ideálně už pro tříleťáky)? Napište mi do komentáře! Momentálně máme s Lolou období pracovních sešitů, takže se ráda nechám inspirovat!

14 komentářů:

 1. My máme Sluníčko - někdy je celé super někdy trochu chudší (asi jaké má kdo rád téma), ale ze všech časopisů pro školkáčky nejlepší. Myslím, že Lola už by si tam toho pro sebe našla hodně.
  Hana

  OdpovědětVymazat
 2. Prďáckej časák taky není marnej. Raketa je ale top, taky ji kupuju a schovávám.

  OdpovědětVymazat
 3. Viděli, včera doletěla i k nám:-) Obrázek na obálce mě vážně rozesmál :D
  Pařím mezi ty, kteří odebírají "do zásoby", prostě jsem nemohla odolat, když jsem se o časopisu dozvěděla. Je vážně super:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Náš syn se narodí až za měsíc, ale už teď mám problém nekupovat všechny ty krásné knihy pro děti, teď ještě RAKETA. Ona se ale v té knihovničce asi neztratí, že? :)

  OdpovědětVymazat
 5. Zatím žádné časopisy nekupuju (ale u babičky a dědy si holky rády prohlíží Čtyřlístek - tchán dostal před pár lety k padesátinám z recese předplatné a stále si ho prodlužuje :-)) ), ale tohle vypadá zajímavě, díky za tip. Koukám na seznam prodejců a jedno knihkupectví u nás ho má, tak se tam zajdu podívat :-).

  OdpovědětVymazat
 6. Prďáckej časák taky není marnej. Raketa je ale top, taky ji kupuju a schovávám.

  OdpovědětVymazat
 7. Když jsem poprvé přinesla Raketu, muž se zlobil, že kupuju časopis pro děcka za stovku. Po pár dnech si ji prohlédl a byl nadšený stejně jako já:-) Škoda, že starší už tomuto stylu odrůstají a nejmladší má ještě čas. Prďáckej časák je taky fajn, akorát ten název!!! Nějak to nemůžu rozdýchat... Sluníčko má bohužel 1/3 stránek reklamy a to je děs.

  OdpovědětVymazat
 8. Máme o něco mladšího Matěje než je Lola a koupili jsme teď prvně časopis HRANA. Je taky spíše pro starší, ale něco se vybrat z aktivit dalo ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hranu znám, ale ta už myslím přestala vycházet, ne...? T.

   Vymazat
  2. Ale dá se doobjednat. Doporučuji do zásoby všechny díly :-) My jedeme v Raketě i Hraně, děti se k časopisům neustále vrací. Ina

   Vymazat
  3. Aha, tak to se na to kouknu, díky! :)

   Vymazat
  4. Jojo, HRANA je super, taky jsme si koupili celý komplet:-).

   Vymazat
 9. Díky za tip!u nás zatím vyhrává časopis drácek.prodává se normálně v trafice za 39kc.

  OdpovědětVymazat
 10. K tem pracovnim sesitum: par tipu bych mela :) http://vpavucine.blogspot.cz/2016/01/vsechny-nase-ukoly.html
  Nejlepsi jsou od Jiriny Bednarove a Logico Picolo.

  OdpovědětVymazat