čtvrtek 4. února 2016

sourozenecký portrét / únor 2016


Lola nikdy nenosila ráda ve vlasech čelenky a mašle. Momentálně všem, které vlastní (a že jich je), nachází využití ve zdobení Alánka (ať už dobrovolně, či nikoli).
Alan si to většinou nechá líbit a je mu to jedno, někdy už ho ale Lola dokáže pěkně naštvat. No a on ji samozřejmě taky (vlastně se jí nedivím, taky by se mi nelíbilo, kdyby mi někdo okusoval třeba foťák).
Chvíli ho miluje, pusinkuje, objímá a hladí... Za 5 minut už na něho ječí, rve mu věci z rukou, přikazuje, co má dělat a v nejhorším případě mu dá někdy i pohlavek. 

Prostě takový typický zdravý sourozenecký vztah. :)

13 komentářů:

 1. Je to kocour :-D. My začali období všechno z hlavy pryč :-D

  OdpovědětVymazat
 2. To jsou krásné fotky, je to pro mě inspirací. Těším se, až se narodí druhé a budu moct taky fotit sourozenecký portrét :-)

  OdpovědětVymazat
 3. A bude hur:), nebo tedy u nas je. Az se mladsi sourozenec zacne vice prosazovat a bude mit vice sil a schopnosti se branit a utocit, bude veseleji. Ale treba ne, kdo vi:). Kazdopadne je to asi normalni a je fajn, ze si to pekne zaznamenavate:-). M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě je to normální - já měla sourozence dva. Netřeba se tím trápit. :) T.

   Vymazat
 4. Haha, hezké a tak pravdivé, máme to doma dost podobně :) Lola má neuvěřitelně krásné a dlouhé vlasy, nechápu, to ji roste o deset čísel za den?? Krásné děti máš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že - i mně to přijde, že ji začaly poslední dobou děsně rychle růst! :) a děkuju! :)

   Vymazat
  2. Klára je o pár měsíců mladší než Lola a není to ani na sponku - na gumičku už vůbec né. A to jsme zatím ještě nestříhali :) Snad to Jakub nebude dohánět za ni :))

   Vymazat
  3. Lola se už narodila hodně vlasatá, a nikdy neměla takové to miminkovské chmýří - rovnou měla skutečné, tmavé vlasy a nikdy jí nevypadaly. Stříhali jsme jednou, asi ve dvou letech jen na zarovnání a mám pocit, že od té doby jí to začalo růst ještě rychleji. :) Zato Alánek má světlounké chmýříčko a na týle koleno. :D U vás to bude taky určitě teď naopak! :D

   Vymazat
 5. To jsou ťuťani:D
  Čelenkama to začíná, za chvíli bude z Alánka Lolinčina česací panenka :D
  (Náš mladší bratranec by mohl vyprávět, co všechno si s náma sestřenkama "užil", když jsme byli všichni prťata:D)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, taky si myslim. Lola se mu občas snaží narvat i růžové šatičky od panenek. Ještě, že je to takovej macek a nevejde se do nich. :D T.

   Vymazat