úterý 12. ledna 2016

za kulturou / Sněz tu žábu 2016


Trochu mimo téma mého blogu, ale jelikož už druhým rokem podporuji festival francouzského divadla v Praze (psala jsem o něm už loni), rozhodla jsem se pozvánku na něj zveřejnit i tu! Věřím, že se mezi vámi najde plno milovníků divadla! Festival letos, mimo jiného, bude prezentovat i dvě přestavení pro starší děti a bude se konat 12.-15.3.2016 v La Fabrice na Praze 7.


Já se letos chystám na unikátní představení Lichen-man Frédérica Sonntaga a scénickou skicu představení Nehybní, které režíruje moje ségra. Mimo nich najdete na festivalu plno dalších nových inscenací ze současného francouzského divadla a jiných kunturních akcí s francouzskou tématikou, s některými režiséry se můžete po představení také setkat u diskuze. 

Novinkou oproti loňsku bude letos navíc OFF PROSTOR, který bude otevřený po celou dobu festivalu souběžně s hlavním programem a bude mít bohatý program na pomezí žánrů.

V sobotu a v neděli bude navíc v prostorách La Fabriky probíhat mini design market.

Po velkém úspěchu z loňska pořadatelé mohli okamžitě začít připravovat druhý ročník. Vzhledem k plánovaným rozšířením můžete ale i letos přispět festivalu na realizaci, a to třeba koupí VIP vstupenek v předprodeji nebo jakékoli jiné odměny s francouzskou tématikou na HIT HITu!

více informací:
(na stránkách je prozatím loňský program festivalu, ten letošní bude zveřejněný brzy)

Jestli jste z Prahy, milujete Francii a divadlo, tak rozhodně doražte!

Žádné komentáře:

Okomentovat