sobota 30. ledna 2016

ootd / co nosí pandy


Na konci loňského roku jsem slíbila inspirační módní posty na podporu lokální tvorby, a to v průběhu celého letošního roku. Chvíli mi trvalo, než jsem si dala dohromady, jak to bude celé vypadat, o čem a jak budu psát... Ale teď už to začíná mít jasnější kostru. Bude tu pravděpodobně několik článků o konkrétních značkách, které podle mě stojí za zmínku a od kterých zároveň máme něco doma (tedy máme je vyzkoušené), některé i s rozhovory s tvůrci (na prvním už se pracuje) a podobnými zajímavostmi.
A sem tam se tady objeví taky "outfit of the day" (ootd) posty, které budou obsahovat i tvorbu menších výrobců (třeba z fleru) - dnes tedy první! Pandí! :)

pandí čepice - made by zuzu | bunda, svetr - second hand (brumla.cz) | boty - Skeanie Junior Snug | džíny, šála - H&M

9 komentářů:

 1. Krásné fotky a prima modýlek, Lole to moc sluší.:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Terezko přiznejte, opravdu ten kočár zvládne i tu lesní pěšinku? Mám B-Motion a je to na hranici jeho sil.. a to vypadá odpruženější a s většími koly, než ten Váš. Mě se GreenTom hrozně líbí, ale těch jízdních vlastností se bojím (neviděla jsem ho naživo).
  Adéla B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je Stromovka. :D V lese jsem s ním nikdy nebyla. Zatím jediné, co fakt nedal, byl ten sníh. Ale je to městský kočár, jak jsem už psala. Občas se s ním dá vyrazit i někam do přírody, ale kdybych žila na vesnici, koupila bych si jiný. Ale každý má jiné nároky. Já toho od kočárku moc nepotřebuju, tento mi maximálně vyhovuje. T.

   Vymazat
 3. To je modelka! :-)
  Ta fotka na pařezu je super, vypadá to, jako kdyby měla Lolinka křídla :D
  A no nové posty se těším, jojo:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem si říkala, že tam vypadá jak orel, ještě s tou čepicí. :D :D

   Vymazat
 4. Fotky krasne a Lole to moc slusi:-). Cepice je paradni, podobnou jsme ztratily ale Kaji mi rika: maminko to nevadi... Ted uz vim kde objednat, dekuji! Silvia

  OdpovědětVymazat