pondělí 21. prosince 2015

do pokojíčku / paper bagy od MagdyPaper bagy (pevné papírové pytle) jsou takový pěkný trend. Stylové skladování čehokoli, navíc ekologické.
Ale tyhle jsou speciální, protože je maluje Magda - máma od dvou dětí podobně starých, jako ty moje. Tvoří (nejen paper bagy) pod značkou Nana Party.
Dva jsem si od ní objednala - jeden pro Alánka do obýváku, kde si nejradši hraje a není tu kde skladovat jeho hračky. Druhý pro Lolu do pokoje.
Magda nás ale zná a připravila nám překvápko. Dneska ráno přinesla paní pošťačka balíček - paper bagy v něm byly tři a jeden z nich s pandou speciálně pro Lolinku!!!! Magdi, děsně jsi mě dojala a Lole udělala ohromnou radost, mockrát děkujeme! 

Pokud se vám ručně malované paper bagy od Magdy zalíbily, určitě juknětě k ní do obchodu. Má jich teď docela dost skladem, ale každou chvíli maluje další a vymýšlí nové vzory, takže se vyplatí ji sledovat!

3 komentáře:

  1. Terezko, chtěla jsem se vás optat na paper bagy - jak vám drží? :) chtěla bych jeden objednat na hračky, ale říkám si jak dlouho tak vydrží než se v rámci hraní a braní hraček pomačká a tak? A taky, dá se trochu ohrnout pro přizpůsobení výšky? Děkuju :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Paper bag jsou skvělé - hlavně ten Alánkův je v denní permanenci, Lola mu z něj neustále vysypává hračky a zase skládá zpátky, už se po něm oba dva dost pováleli a Alan ho i několikrát ožužlal, ale vůbec nic se mu nestalo - pořád krásně drží. :) Jsou dvojité, takže jsou opravdu dost pevné. Trochu se pomačkají, ale ono to u nich vůbec nevadí, naopak to vypadá pěkně. :) Ohrnovat se dají dle libosti. T.

      Vymazat