pondělí 16. listopadu 2015

reportáž / otevřená výtvarná herna


Stále jsem ještě bez počítače. Předání opraveného stroje se bude konat nejdřív ve středu večer. Ale už mi moje fotky na blogu prostě chybí. Takže je horko těžko celý večer na blog dostávám. Jsou tu! Jsem moc ráda.
Otevřená výtvarná herna z minulého týdne - Světlo(k)lam pod vedením Barbory Škaloudové. Kdo nebyl, o hodně přišel!

otevřená výtvarná herna - Veletržní Palác (Národní galerie)

6 komentářů:

 1. Ježiš, tak to mě fakt mrzí.. Zrovna když jsme výjimečně nešly.. :-(

  OdpovědětVymazat
 2. tak to je nádhera, my se tam snad nedostaneme:(

  OdpovědětVymazat
 3. To vypadá fakt zajímavě. Tento týden se chystáme vyzkoušet výtvarné dílny v Moravské Galerii v Brně, tak jsem zvědavá, jaký to bude. A chtěla bych se zeptat, má Lola na nožičkách botky Junior Snug? Jestli ano, jak jste s nimi spokojení? Uvažuju o jejich koupi, tak sháním reference :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, jsou to ony - funkčně jsou pro Lolu absolutně skvělé, snad nikdy jí žádné boty takhle dobře nesedly, jsou měkké, chodí dobře i s nadměrkem, krásně se dají utáhnout, sedí na nožičce. Akorát mě mrzí, že mají po necelém měsíci nošení už oděrky - ne škrábance, ale lak na kůži se prostě vyloženě loupe... :/ A to je Lola hodně opatrný chodec. Mrzí mě to, od bot za 1300,- bych čekala trochu větší výdrž, ale i přes to bych je koupila klidně znova, protože jinak jsou absolutně parádní. Jo akorát bych řekla, že jsou spíš na úzkou nožku a nízký nárt. T.

   Vymazat
  2. aha, aha, díky za odpověď :)

   Vymazat