čtvrtek 5. listopadu 2015

reportáž / na návštěvě v Petit Bateau


Tuhle francouzskou značku oblečení pro děti s více než stoletou tradicí znám už nějakou dobu z Itálie, kde jsme jejich obchod navštívili a přivezli si nějaké parádní kousky do Alánkova šatníku.
Jsem moc ráda, že je teď jeden malý obchůdek Petit Bateau i v Praze!
A jsem ještě radši, že mě tam jeho majitelka Linda pozvala na exkurzi! Sice mi dost dlouho trvalo se tam dostat, takže teď už pro vás otevření tohohle butiku asi není novinka, ale přesto - pár fotek i z naší návštěvy!


Jelikož se jedná o docela luxusní francouzskou značku, i její ceny se pohybují celkem vysoko - samozřejmě výměnou za krásný design a vysokou kvalitu materiálu i zpracování, která zaručí, že si oblečení mohou dědit generace. Není to tedy značka úplně pro každého, ale i tak ji na svém blogu ráda představím - já osobně ji totiž mám moc ráda, pro její francouzský elegantní design a tradici.

Pokud patříte mezi ty, kteří se rádi občas rozmazlí - jukněte na nově otevřený český eshop Petit Bateau, nebo se zajděte podívat přímo do obchodu v galerii Myslbek v Praze.
A pokud ne - třeba se alespoň rádi pokocháte či inspirujete fotkami!

A já moc děkuji Lindě a jejímu týmu za příjemně strávené dopoledne!

3 komentáře:

  1. Znam, meli jsme nejaka body ze second handu uz na brachu, kteremu je uz trinact. Cacorka dostala bundu teto znacky, ale byla vyhradne nosena a bunda pro 3m spunta, tak ji ani nemela na sobe :-( Ale mam od nich i nejake vlnene kousky a super!

    OdpovědětVymazat
  2. Jsou to nádherné věci, ale běžně si je bohužel dovolit nemůžeme.. možná až bude nějaká příležitost.. stejně víc potěší maminku :D

    OdpovědětVymazat
  3. Říkáte vysoká kvalita materiálu i zpracování? Mám pár kousků oblečků této značky, které jsem si objednala z německého eshopu, když jsem čekala první miminko. Dva kabátky po 50 Eurech a na obou jsem našla dírku :-( Dámským kalhotkám (jediná libůstka pro mě) zase po pár nošení popraskaly gumičky v pase, byl to takový hadřík, strašně slabá látka. Takže značka je v mých očích luxusní hlavně svými cenami. Ano, na pohled krásné oblečení, ale je šito v Číně, ne ve Francii, a to se občas podepisuje na kvalitě. Nákup přes eshop nedoporučuji, pokud nechcete řešit reklamace.

    OdpovědětVymazat