neděle 1. listopadu 2015

první vánoční vlaštovky


První vánoční dárek je konečně doma! Je pro Lolu. Trůní sám samotinký v komoře. Chvíli jsem si říkala, že jsem letos začala nějak brzy. Pak jsem ale zjistila, že oproti většině ostatních kolem sebe jsem s přípravou Vánoc naopak dost pozadu. :)
Tak si teď budu muset trochu pohnout, vlastně ještě ani přesně nevím, co bych dětem k Vánocům chtěla koupit. Zatím pro ně mám objednané jen povlečení a doma mám tuhle známou hračku od Plan Toys - Beehives, včelí úly. Pro rozvoj jemné motorily, procvičování barev a stavění domků pro usmívající se včely.
Tak. Teď ještě ten zbytek. :-D

***

11 komentářů:

 1. Taky ještě nemám vánoce vyřešené. Bohužel většina mých příbuzných má ještě před vánoci narozeniny, takže těch dárků musím vymyslet víc najednou :-( Ty včeličky mám vyhlídnuté už delší dobu, ale pořád si nejsem jistá. Mám dvouletého prcka a bojím se, že jsou včelky moc malé, nebo že by jim polámal křidýlka. Můžu se zeptat, jak jsou včelky velké a jestli si myslíte, že ty křidýlka vydrží i trochu nešetrnější zacházení?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Včelky mají každá asi 3,5 cm, takže zas tak malé nejsou, a ta křidýlka jsou plstěná (zlomit se nedají) a pevně ukotvená, takže si myslím, že je to v pohodě i pro mladší děti (ačkoli uvedený věk je 3+), ale samozřejmě záleží na každém dítěti. Podle mě vydrží i méně šetrné zacházení, ale samozřejmě pokud bych křidýlka třeba rvala zubama, asi bych je po čase ukousla. :-D

   Vymazat
 2. Včelky doporučuji. Můj rok a půl starý syn u práce s nimi vydržel hodinu v kuse. Jsou opravdu krásné a jemňounké.

  Já plánuji od PLAN TOYS nálady a emoce, vodní kostky a jejich učící hodiny.
  Velká duha už je doma.

  Díky za inspiraci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Emoce jsou skvělé, s těma se pořád děsně vyblbneme! :)
   S Plan Toys člověk snad nikdy nešlápne vedle, všechny hračky mají bezvadné.

   Vymazat
 3. Letos řešit vánoce nestíhám. Hračka je to moc pěkná!

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrý večer, úplně mimo téma - bude kalendář na listopad? Prosím, prosím, díky moc iva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivo, už je - já dávala upozornění ve středu, ale tentokrát jen na facebook, na blogu toho bylo tento týden nějak hodně. :) Stáhněte si ho tu: http://bit.ly/mc-listopad
   T.

   Vymazat
 5. Tyhle včelky mám už nějaký měsíc uložené ve složce s nápady na dárky:-) Ale musím přiznat, že letos toho mám pro nejmladší namyšleného tolik, že na ně asi nedojde. Ale jsou opravdu krásné!

  OdpovědětVymazat
 6. A jaký dárek dostane Alánek? Máme o měsíc starší holčičku a vůbec nevím... Díky, Lucka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky ještě přesně nevím, zatím jsem mu objednala jen hračku na kočárek od Done by Deer a povlečení. Mám ale už v hlavě nějaké nápady, jukněte občas ke mně na pinterest na tuto nástěnku: http://bit.ly/1P6lE10 - budu tam postupně přidávat tipy. :) T.

   Vymazat
 7. Ty jsou krásný, ukládán si jako tip k narozeninám..Vánoce jsou asi už pořešené :D

  OdpovědětVymazat