neděle 29. listopadu 2015

první adventní ♥


A je to tady!
Miluju Vánoce.

♥ ♥ 

21 komentářů:

 1. Nádhera !!!! A překvapil mě Alánek, jak už to vnímá a jak se mu to líbí. Moc se ti to povedlo.

  OdpovědětVymazat
 2. Nadherna atmosfera :) taky krasnou prvni adventni nedeli preju... :) BTW odkud mate ty nadherny rolnicky? Ema

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky! :)
   Rolničky jsou normálně z obchoďáku, je to nějaká značka Flora System, prodávají kovové dekorace. T.

   Vymazat
  2. Rolničky, srdíčka i zvonečky jsem v neděli kupovala v Pardubicích v Baumarktu. Ivana

   Vymazat
 3. Jedním slovem nádherné.
  Jako vždy a vše ;-)

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle obdivuju...děti nás pres den k ničemu nepustí..snaha navnadit, že nandáme světýlka taky neklapla, páč Elinka v tom viděla to, že si s nu nemůžeme hrát. Teď o půlnoci jsme je konečně nainstslovali a těsně před večeří jsem zvládla nastrkat svíčky do sklenic, abysme si mihli jednu zapálit. Úklid u nás letos opravdu nehrozí. Isi usnula teď při instalaci "výzdoby" a Elinka tu teď škemrá o chvilku "jejího zdobení", než půjdem spát. Ale my jdem!!
  Máš to krásné. Já si to asi budu užívat až děti odrostou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju!
   Však ono to přijde, i já se snažím všechno dětem přizpůsobit tak, aby to bavilo především je (teda zatím jen Lolu, Alánkovi je to fuk), každé dítě přijde na chuť Vánocům asi jindy - u nás se teda Lola chytá skoro na všechno "dospělácké", takže si i sama dotvořila výzdobu po svém (viz panáček z lega na jelenovi). Jinak taky vyžaduje hodně pozornosti a s legem si podle její nejideálnější představy hrajeme všichni 4 naráz. :)
   Ale přijde mi, že Lola kupodivu (na svůj věk) ty Vánoce docela chápe.

   Vymazat
 5. Dobrý den, moc pěkné, smím se zeptat, na čem jsou rolničky zavěšené? Vypadá to jako nějaký kmen :-). PB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, je to kus stromu. :D Já viděla totiž něco podobného na Pinterestu, moc se mi to líbilo, tak jsem šla do Stromovky hledat nějaký větší klacek a tohle se tam válelo v trávě a čekalo na mě, byl to osud. :D T.

   Vymazat
  2. Tak to je super :-), mějte se krásně. PB

   Vymazat
 6. Krásne ako všetko čoho sa chytíš, presne podobný obrázok som videla na pintereste a lámala som si hlavu, odkiaľ zohnať taký "ideálny" konárisko :-) tento tvoj je úžasný, veru čakal na teba :-) inak, ako ste ho nainštalovali? o čo ste ho priviazali, aby visel?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! :)
   Nad okno do zdi (pod garnýž) jsme přibili dva velké hřebíky, větev jsem obmotala provazem a pověsila na ně. Zatím to drží. Snad to vydrží. :-D T.

   Vymazat
 7. Krásné! K adventní výzdobě se snad (konečně) dostanu až zítra (kvůli očkování malého a následné nenáladě), ale už se moc těším! Pro mě je doba "před" totiž ta nej, už se vše připravuje, vybírají dárečky, chystá výzdoba a voní cukroví... Vánoce také miluju, jak píšete, a moc mě mrzí, když poslouchám od ostatních, jak je to jeden velký shon a stres. Jsou přece takové, jaké si je uděláme, a jak je cítíme sami :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, s tím se naprosto ztotožňuji! :)
   Pro nás to taky žádný stres není. Ani vánoční úklid jsme nikdy nedělali, vybíráme si jen ty hezké věci z Vánoc. :-D A jak píšete, taky jsou pro mě nejhezčí ty přípravy a těšení. :) Vybírání dárků, plnění přání a snů, sváteční atmosféra. A Štědrý den je pak prostě takové vyvrcholení toho všeho. Letos jsou to zatím pro mě nejhezčí (dospělé) Vánoce, protože Lola už všechno tak hrozně moc prožívá... :) T.

   Vymazat
 8. I já vánoce miluji ...tak jako všechny krásné a kouzelné svátky v roce...ale vánoce dýchají dětstvím, ty vedou. Fotky jsou doslova boží. Nádhera. Přeji krásné dny...Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc díky!
   Ano, já mám v sobě stále ještě i ten pocit ze svého vlastního dětství. Naši nám vždycky dělali úžasné Vánoce. A já teď vidím, že ta druhá strana je vlastně ještě lepší! :) T.

   Vymazat
 9. Nádhera!!! Krásný advent k Vám:)!

  OdpovědětVymazat