sobota 3. října 2015

ze života / vzpomínkováPři organizování rodinných alb nacházím spoustu různých pokladů v podobě fotek, které mě v době pořízení až tak neoslovily, a přitom jsou skvělé. Nebo jsem je možná jen nechtěla ukazovat, tenkrát jsem to cítila jinak.

Na fotkách Lola jednodenní.
Miluju tohle vzpomínání. A směju se. Byl to hrozný zmatek. :)

9 komentářů:

 1. Ano, tohle vzpomínání je krásné :-). Já teď vytvářím fotoknihy shrnující posledních pár let a zrovna včera jsem vybírala fotky z roku, kdy se narodila naše prvorozená. Teď jí jsou tři roky. Neskutečné, když se podívám na fotku několikahodinového uzlíčku a vzápětí ke mně přiběhne třeštidlo, které už chodí do školky... Ani se mi nechce věřit, že je to jedno a to samé dítě :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to máme stejný program :-D Taky teď organizuju a připravuju alba "od začátku věků" a nestačím se divit. A divím se, jak jsou Alan a Lola úplně jiní. Nejen vzhledově, ale hlavně povahově. Až při tom vzpomínání to vlastně vidím. :)

   Vymazat
 2. No já se musím smát - vpravo pod nápisem "facebook" máte okýnko s fotkou - nevím, jestli je pokaždé jiná, nebo stabilní - ale je tam Lola u kulatého "kanálu", drdůlek nahoře na hlavince. Jak Vaše malá zmenšenina z fotek vlevo :-)
  Krásné fotky!!! Hezký večer, L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, a jó, no to se teď musím smát taky, vůbec jsem si toho nevšimla! :-D T.

   Vymazat
 3. Nadherne fotky :) Lola byla pekne vlasata hned ze zacatku :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme! :)
   Jojo, Lola jela z porodnice s načesaným čírem. :-D

   Vymazat
 4. Krásné a dojemné fotky. Jste obě stále tak krásné, radost na vás pohledět ;-)

  OdpovědětVymazat